Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Dhaarni

Rozmiar M męski ≠ damski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, otóż mam pytanie. Chcę kupić koszulkę dla dziewczyny ale w podanym sklepie podane są tylko rozmiary ale prawdopodobnie są to koszulki męskie czy jeśli owa dziewczyna ma rozmiar M to rozmiar M męski będzie dobry? Czy lepiej kupić o jeden mniejszy czyli S-ke?

 

EDIT: Pytanie typu "what the fu..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj tabeli rozmiarów, musi być podana na stronie i porównaj do tabeli rozmiarów jakiejś marki jakiej dziewczyna ma ciuchy. Wtedy będziesz wiedział jaki rozmair potrzebujesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krój się będzie różnił

 

masz zapewne wymiary w cm podane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w tym problem że nie ma nic podane, dosłownie nic. Tylko rozmiary, i co tu teraz począć? :( Jeśli miałbym być bardziej konkretny to chodzi o koszulkę piłkarską. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój link

Na dole pod przyciskiem "Wybierz rozmiar" masz link do tabeli rozmiarów koszulek w tym sklepie. Porównaj sobie.

Pamiętaj jednak, że różni producenci mogą stosować różne rozmiarówki i M'ka męska jednego producenta może się znacznie różnić od M'ki męskiej innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj wymiary dziewczyny. Jeśli to koszulka piłkarska, prawdopodobnie będzie taki sam rozmiar dla wszystkich (chyba że jest podkreślone, że to damska wersja). Na zawodach sportowych w pakietach zawsze jest ta sama miara dla obu płci. Dziewczyny przeważnie proszą o M (średnio 170 cm H).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, otóż mam pytanie. Chcę kupić koszulkę dla dziewczyny ale w podanym sklepie podane są tylko rozmiary ale prawdopodobnie są to koszulki męskie czy jeśli owa dziewczyna ma rozmiar M to rozmiar M męski będzie dobry? Czy lepiej kupić o jeden mniejszy czyli S-ke?

 

EDIT: Pytanie typu "what the fu..."

Rozmiary są różne.

S kobieca nie równa się S mężczyzny.

Podaj nazwę sklepu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...