Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kowaliks

Blok wodny Koolason CPU-XPH-B i inne chińczyki

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem coś takiego:

Koolason CPU-XPH-B

 

For-Intel-i3-i5-775-1150-1151-1155-1156-Common-Platform-Computer-CPU-transparent-water-cooling.jpg

 

Jak już przestałem się brechtać z kalesona i otarłem łzy płynące po policzkach - rozważyłem aspekt finansowy, popatrzyłem na stertę sprzętu, która bezużytecznie leży w szafie i pomyślałem - w sumie za 25 dolarów to nie jest aż taki głupi pomysł, możnaby położyć to na takie Pentium, które kosztuje mniej niż średniej klasy markowy (a na pewno, khe, khe, oryginalny Koolance) blok wodny.

 

Czy ktoś z Was odważył się na zakup takiego cuda? Jeśli tak, to jakie są wrażenia?

 

Edit:

 

CZTERNAŚCIE DOLARÓW.

 

Edit 2:

Wygląda na to, że producentem jest Bykski, lokalny tytan chłodzenia wodnego.

 

Ceny, które prezentują są wręcz nierealne, ale ludzie to kupują i... czasem to działa. I innych produktach często widzę teksty w stylu "It leaked a bit at first, but nothing little electrical tape wouldn't fix!"...

 

Nie jestem do końca pewien, czy sama idea sprowadzenia takiego crapu nie zrobi pod górkę wszystkim - samo pojawią się na rynku wątpliwej jakości produkty, pomimo, że tanie, głównym ich przeznaczeniem może się okazać zniechęcanie potencjalnych klientów.

 

Niemniej jestem gotów na eksperyment.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...