Forum PCLab.pl: Gamingowy do 5,5k - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Dodaj obrazek

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Gamingowy do 5,5k max 6k :)

#1 Użytkownik jest niedostępny   LukaszDragos 

• Małomówny
  • Pip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 14 Wrzesień 2017 - 10:18

Witam,

mam nadzieję, że zakładam temat w dobrym dziale :) - jak nie to proszę o przeniesienie.

Więc może od początku- myślałem o Lenovo Legion y520 z 1060 ( poniekąd dalej się nad nim zastanawiam), następnie już miałem zamawiać lapka z Hyperbook, ale po paru tematach tutaj i na innych forach z opiniami na temat ich serwisu i podejścia do klienta nie ukrywam trochę się wystraszyłem i zrezygnowałem.
I tu teraz pytanie do Was Szanowni Forumowicze co byście polecali w w/w cenie do 5,5k max 6k najchętniej bym wziął jakiegoś kadłubka - dlatego myślałem o Hyper ewentualnie dream machines, a do tego najlepiej pasował by mi komp bez dysków ewentualnie z samym m2 bo dyski 2,5" mam już SSD i HDD, ale na inne propozycje jestem otwarty :).
Co chce w lapku:
1) Gtx 1060
2) i5 vs i7 - tu liczę na pomoc bo zastanawiam się czy w lapku będzie duża różnica między prockami w fps
3) Z dobrym chłodzeniem - głośność średnio mnie interesuje bo w 90% gram w słuchawkach, ale też fajnie by było jak by nie było tak głośno jak startujący samolot :)
4) Cena - wiadomo im niżej tym lepiej, ale też nie chce czegoś za co zapłacę mniej a za miesiąc się rozleci więc wszystko w granicach rozsądku :).
5) Dobre opinie o serwisie

Ten post był edytowany przez LukaszDragos dnia: 14 Wrzesień 2017 - 11:01

Strona 1 z 1