Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

szewer

Laptop dla nauczycielki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

mam ogromną prośbę. Na stacjonarnych komputerach znam się jako tako, lecz na laptopach praktycznie wcale - nigdy nie miałem.

Moja dziewczyna jest nauczycielką i potrzebowałaby laptopa do pracy - generalnie surfowanie po internecie, ściąganie prostych rysunków, łączenie się z drukarką, praca przy MS Office.

Żadnych gier odpalać nie zamierza, laptop typowo do pracy i korzystania z internetu.

 

Widzieliśmy swego czasu laptopy w media takie w wersji "mini" bardzo małe i lekkie, które zostały namierzone przez moją lubą.

Czy możecie polecić godnego laptopa do takiego przeznaczenia i w tych gabarytach?

Jeśli chodzi o widełki cenowe - ciężko mi się określić ale te w Media były za około 1000 zł ale szczerze nie wiem jaki miały środek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli były za 1000zł to zapewne miały w środku jakiegoś cienkiego Celerona lub Atoma.

 

Jeżeli sprzęt ma być tylko do internetu i office-a to może lepszym wyborem był by sprzęt poleasingowy z roczną gwarancją ,np taki:

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6958896466

 

Będzie niewielka strata w przypadku gdy pociechy w klasie go rozdepczą :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie również polecam sprzęt poleasingowy. Z mojej strony polecić mogę laptopy Lenovo Thinkpad np. X220

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...