Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Sewciu

Ustawienie blackbarsow

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam problem mianowicie nie moge za zadne skarby swiata ustawic blackbarsow w csie... probowalem wszystkiego kiedys bylo to mozliwe po formacie juz nie.. posiadam najnowsze sterowniki do radeona i moj monitor to lg 24gm77-b macie jakies pomysly?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Black bary ustawia się na monitorze (przynajmniej u mnie). Prawdopodobnie jedna z opcji w menu będzie ustawiona na "WIDE", zobacz jakie będą inne opcje.

 

Już nawet znalazłem rozwiązanie Twojego problemu w instrukcji.

 

 

Q4qB8gO.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Black bary ustawia się na monitorze (przynajmniej u mnie). Prawdopodobnie jedna z opcji w menu będzie ustawiona na "WIDE", zobacz jakie będą inne opcje.

 

Już nawet znalazłem rozwiązanie Twojego problemu w instrukcji.

 

 

Q4qB8gO.png

 

Oczywiscie probowalem i tego, pierwsze co to to wlasnie zrobilem zmieniajac na "original" "1:1" jest niedostepne i nic nadal jest obraz rozciagniety probowalem nawet w sterownikach zmieniajac na skalowanie z gpu i kiedy zmienialem na wlasnie "original" obraz robil sie czarny a gra dzialala co bylo slychac nie wiem co moze byc nie tak, ogladalem chyba kazdy poradnik na yt i nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz specyfikację komputera oraz to jakim kablem masz podłączony monitor do komputera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz specyfikację komputera oraz to jakim kablem masz podłączony monitor do komputera.

 

i5 6500

rx4704gb

8gbram

cx450w

asus h110m-d

Mam dwa monitory ten lg jest podlaczony displayportem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz wyłączoną opcję "GPU Scalling" w "Radeon Settings" w zakładce "Display"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Probowalem na wlaczonym i wylaczonym scallingu przy wlaczonym przy "wide" i "original" w monitorze jest tak samo a przy wylaczonym scallingu i original na monitorze mam czarny ekran

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś natknąłem się na takie rozwiązanie. I o dziwo pomogło i pomaga nadal. Włącz te wszystkie scalingi itp. Potem zmienić rozdzielczość w ustawieniach systemu (PPM na pulpicie) na 1024x768. Potem ustaw z powrotem na natywną. Pasy powinny zniknąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzalem przed chwila w poe i jedyna roznica ze nie ma tego czarnego ekranu przy wylaczonym scallingu a ekran w kazdym przypadku rozciagniety, dodam ze mam niestandardowa rozdzielczosc dodana w sterownikach dokladnie 1280x960

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś natknąłem się na takie rozwiązanie. I o dziwo pomogło i pomaga nadal. Włącz te wszystkie scalingi itp. Potem zmienić rozdzielczość w ustawieniach systemu (PPM na pulpicie) na 1024x768. Potem ustaw z powrotem na natywną. Pasy powinny zniknąć.

Ja mam caly czas ekran "bez paskow":D chodzi mi o to zeby byly haha

EDIT wyglada to tak jakby ustawienia monitora nie mialy wplywu na wyswietlanie, czy wide czy original nadal to samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam caly czas ekran "bez paskow":D chodzi mi o to zeby byly haha

Mea culpa, nie umiem czytać :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawiłbym na chwilę ten drugi monitor jako główny i sprawdził czy na nim jest ten sam problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawiłbym na chwilę ten drugi monitor jako główny i sprawdził czy na nim jest ten sam problem.

Ustawilem i faktycznie na drugim sa paski normalnie... ale zalezy mi aby gra byla na tym lg ze wzgledu ze jest on 144hz a ten drugi 75hz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to że problemem jest ustawienie monitora lub kabel.

 

Wlasnie strasznie dziwna sprawa bo nic takiego nie ustawialem ni nic a kiedys mialem mozliwosc grania na paskach:/ przed formatem

EDIT: czy ma ktos jeszcze jakies pomysly?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...