Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ikubabuba

Słuchawki do 250 zł na USB albo na słabą kartę dźwiękową.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Szukam dobrych słuchawek (do gier) do ok.250 zł na USB albo na słabe karty dźwiękowe.Moja karta dźwiękowa to Realtek ALC877.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo kartę dźwiękową za 40-110 zł + słuchawki. Jaką masz płytę główną i czy interesuje Ciebie karta na PCI czy jednak będziesz zamierzał w niedalekiej przyszłości zmieniać PC-płytę główną bo wtedy tylko pci-e.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo kartę dźwiękową za 40-110 zł + słuchawki. Jaką masz płytę główną i czy interesuje Ciebie karta na PCI czy jednak będziesz zamierzał w niedalekiej przyszłości zmieniać PC-płytę główną bo wtedy tylko pci-e.

 

Nie zmieniam płyty i chcę więcej włożyć w słuchawki,żeby był spoko odsłuch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To podaj nazwę płyty głównej. Musimy się upewnić że masz PCI zwykłe wpierw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MSI Z170A pc mate (jak coś słuchawki muszą mieć dobry dźwięk i muszą mieć mikro)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, z mojej strony bym polecił tobie HyperX Cloud KHX-H3CL/WR. Naprawdę dobre słuchawki, przesiadłem sie na nie z Creative HS-800 Fatality Gaming. Jestem mega zadowolony, wykonanie super plus masa dodatków w tej cenie to plus. Jako że gram na laptopie i mam w Acer VX 15 słabawą karte muzyczną dokupiłem do tego Creative Sound Blaster X-Fi Go! Pro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, z mojej strony bym polecił tobie HyperX Cloud KHX-H3CL/WR. Naprawdę dobre słuchawki, przesiadłem sie na nie z Creative HS-800 Fatality Gaming. Jestem mega zadowolony, wykonanie super plus masa dodatków w tej cenie to plus. Jako że gram na laptopie i mam w Acer VX 15 słabawą karte muzyczną dokupiłem do tego Creative Sound Blaster X-Fi Go! Pro.

Słuchawki do 250 zł (wliczam w to kartę dźwiękową)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoja integra nie jest taka zła, a dorzucasz 50zika i masz naprawdę dobre słuchawki. Poczytaj ten blog http://www.audiofanatyk.pl/najlepsze-sluchawki-dla-gracza/ może coś znajdziesz dla siebie. Dodam od siebie tylko, jeżeli masz zamiar kupić dobrą karte muzyczną/DAC to też wydatek paru stówek, na tanizne szkoda kasy a efektu i tak nie będzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoja integra nie jest taka zła, a dorzucasz 50zika i masz naprawdę dobre słuchawki. Poczytaj ten blog http://www.audiofanatyk.pl/najlepsze-sluchawki-dla-gracza/ może coś znajdziesz dla siebie. Dodam od siebie tylko, jeżeli masz zamiar kupić dobrą karte muzyczną/DAC to też wydatek paru stówek, na tanizne szkoda kasy a efektu i tak nie będzie :)

To doradź jakieś dobre słuchawki za 200 zł i kartę dźwiękową za 50 zł albo słuchawki za 250 bez dokupywania dźwiękowej albo usb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście miałem budżet w okolicach 800zł i celowałem w AKG 550MK2. Kupiłem jednak HyperX Cloudy ale pewnie i te AKG też sobie kupię za jakiś czas, ale tylko do słuchania muzyki na lepszym sprzęcie niż komputer :). Polecam te HyperX bo je mam i je używam a cena nie jest jakaś astronomiczna jeżeli wezmiesz pod uwagę cena/jakość/wyposażenie. Niestety nie miałem okazji pomacać/posłuchać wielu modeli, a to co było wystawione w sklepach typu MM lub EuroAGD nie przemawiało do mnie. Tak więc jak masz szanse wyskrobać pare zika więcej to polecam zakup. Napewno znajdzie się ktoś inny co ma inne słuchawki i poleci ci coś innego.

Na plus dla tych słuchawek:

- metalowe pałąki (napewno więcej wytrzymają od plastiku)

- miękkie i wygodne nausznice z materiału skóro podobnego (drugie welurowe na wymiane w zestawie)

- mikrofon dobrze zbiera, odpinany (chłopaki na TS mówią że w końcu mnie słychać i to krystalicznie)

- kabel słuchawkowy w oplocie, końcówki pozłacane,

- dodatkowe kable

- odłuch to już według własnych doświadczeń ja jestem naprawdę w szoku

- słuchawki pełne, zamknięte takie też preferuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie za bajeranckie,wszechobecny plastik, składasz jak meble w IKEA i pseudo 7.1 do mnie nie przemawia, nie dla mnie bo całego ucha nie zakrywają, lubię wygodę przy posiedzeniach około 4-6h. Nie gram CS i tego typu gry gdzie potrzebne jest dobre pozycjonowanie. World of Warcraft i jakieś single gdy czasu starczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jakie słuchawki 200,250 zł do cs ? (najlepiej usb i mikrofonem) ps.plastik ale części są do wymiany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam na oku słuchawki roccat Kave XTD.Ale jest jeden problem ponieważ są one na mini jacka a ja mam słabą kartę dźwiękową (chyba).Model to Realtek ALC887. Jeśli ktoś mógłby doradzić czy na tej karcie dźwiękowej będą dobrze działały te słuchawki,to będę bardzo wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używany X-Fi Extreme Music lub Gamer do 50 zł + koszty wysyłki oraz z jednego sklepu ZALMAN ZM-MIC1 za 20-25 zł i do tego osobiście polecam dołożyć troszkę do SOMIC V2 219 zł(osobiście je posiadam) + darmowa dostawa. Zestaw wyniesie 300 zł ze względu na dołożenie do lepszych słuchawek z lepszą sceną. Jeśli chcesz same słuchawki z mikrofonem które może dobrze zagrają na zintegrowanej to chyba Superlux HMC631 które sam odesłałem z powrotem ponieważ pilot mi się sam rozleciał po dwóch godzinach gry. KLIK - recenzje

 

Edit: są niby jeszcze łatwe do napędzenia Kingston HyperX Cloud ale nie wiem które wersje warte są rozważenia bo trochę ich jest ani ich nie polecę ponieważ ich nie miałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam na oku 4 pary słuchawek roccat kave xtd,plantronics rig 500,plantronics rig 500hd,logitech g430.Proszę o pomoc w doborze + uzasadnienie czemu te a nie inne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko karta jest tutaj słaba - te słuchawki również takie są.

 

a może roccat kave xtd

Nie. Lepiej HyperX Cloud Core lub Sharkoon B1.

 

Żadne z powyższych, gdyż to marketingowy produkt, a nie dobre słuchawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko karta jest tutaj słaba - te słuchawki również takie są.

 

 

Nie. Lepiej HyperX Cloud Core lub Sharkoon B1.

 

Żadne z powyższych, gdyż to marketingowy produkt, a nie dobre słuchawki.

Ja się nie znam ale myślę,że te cloudy nie ważne czy 1 czy 2 czy core mają wysoką impedancję i cięzko je napędzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

60 Ohm to nie jest jakaś duża wartość, to dosyć łatwa do wysterowania impedancja. Ale zrób, jak uważasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

60 Ohm to nie jest jakaś duża wartość, to dosyć łatwa do wysterowania impedancja. Ale zrób, jak uważasz.

Ej bo na Niemieckim Amazonie są hyperx cloud II za 250 zł.Czy nie ma potem żadnych powikłań ? (wiem cebula mode activated ale chcę mieć dobre słuchawki za niską cenę)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena dobra, słuchawki też dobre, tylko ta karta na USB może się okazać gorsza lub porównywalna do integry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena dobra, słuchawki też dobre, tylko ta karta na USB może się okazać gorsza lub porównywalna do integry.

Wiesz to nie jest gamingowa płyta więc myślę,że lepsza będzie ta karta ze słuchawkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak może być. Nie sprawdzisz - nie będziesz wiedział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak może być. Nie sprawdzisz - nie będziesz wiedział.

Kupiłbym ale boje się jak może być z gwarancją tego typu aby odesłać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...