Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

onox

Przeglądarka plików (gif) bez ramek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Potrzebuję na prezentacji wyświetlić na filmie z kamery na żywo w odpowiednim momencie mały GIF z napisem - komentarz wcześniej ustalony. Chodzi o to, że film leci w fullscreenie, ja dam szybciutko alt+tab aby włączyć przeglądarkę z moim napisem, ale chodzi mi żeby przeglądarka nie miała ramek, ikon ani przycisków - tylko prostokąt z napisem.

 

Znacie przeglądarkę, która potrafi wyświetlić tylko i wyłącznie samego gifa? Ew. jakiś inny pomysł. Z góry dziękuję za pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie możesz wmontować tego obrazka do filmu?

 

Np. Jpegview i Imagine mogą wyświetlić obrazek bez ramek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety jest to transmisja na żywo i nie wiem kiedy będzie potrzeba wyświetlić tego gifa. Programy zaraz testuję i dziękuję z góry :)

---

Sprawdziłem oba i albo nie mają tego o co mi chodzi albo nie umiem ustawić. Chodzi mi o to, aby nie było niczego poza gifem. Nawet paska i przycisków minimalizacji, maksymalizacji i zamknięcia aplikacji.

 

Wydaje mi się że znalazłem rozwiązanie. Po prostu program do wyświetlania napisów na filmach (samych napisów, bez filmu) np. playsubtitles rozwiązuje mój problem wrzucając dodatkową warstwę na transmisję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem oba i albo nie mają tego o co mi chodzi albo nie umiem ustawić. Chodzi mi o to, aby nie było niczego poza gifem. Nawet paska i przycisków minimalizacji, maksymalizacji i zamknięcia aplikacji.

Oba podane przeze mnie programy to potrafią. I wiele innych przeglądarek grafik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...