Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość

Coś lepszego niż 770GTX w okolicach 400 zł ?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Ja wlasnie 770 nie kupilem bo obawiałem sie poboru prądu i zmiany zasilacza, bo mam 500W ale koledzy uswiadomili ze moj zestaw lekko powyzej 400 bedzie brał z tą kartą więc chce ją kupić. No ale ceny są kosmiczne w porownaniu do nówek 1050

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam posiadam od wczoraj 1050 Ti po bardzo okazyjnej cenie zakupiona :). Cały zestaw z i5 6400 pod obciążeniem bierze 120 W.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

1050ti to fajna karta, ale nie na mój monitor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kepler owszem, jest pradozerny ale niereferenty sa swietne i nie przeklada sie to na grzalke w kompie. Owszem, zasysa wiecej W z gniazdka ale nie przeklada sie to bezposrednio na wysokie temp. z racji dobrych chlodzen

 

Tylko na jedno zwroce uwage - warto wymienic paste po zakupie takiego Keplera (nawet i w Maxwellach sie zaleca)

 

Aha - 770 jest wydajniejszy niz 960 :)

 

A do 1360x768 (jesli nie planujesz zmieniac) to idealny wybor - nawet wersja 2GB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum zaczeli pisac, ze 770 = 1050Ti tylko taniej ale bierze troche wincyj prondu :lol2:

a tak nie jest? porownaj sobie 770 i 1050 Ti w nowszych grach.

albo miałeś GTX 770 i patrzysz przez pryzmat tej karty - GTX 770 najlepszy :E

@eNesik no w nowych grach to GTX 770 napewno nie jest lepszy od 960 / 1050 Ti.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w trakcie poszukiwania używanego gtxa 1060, aktualnie siedzę na 770tce od gigabyta, jakby Ci się na paliło, to opchnąłbym Ci go 350 zeta jakbym coś znalazł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Giga chyba ma 2x 8 pin więc to mały problem, ale może wezmę. Napisałem PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak nie jest? porownaj sobie 770 i 1050 Ti w nowszych grach.

albo miałeś GTX 770 i patrzysz przez pryzmat tej karty - GTX 770 najlepszy :E

@eNesik no w nowych grach to GTX 770 napewno nie jest lepszy od 960 / 1050 Ti.

 

A wg. Ciebie lepiej polecać produkty ktorych sie nie mialo albo nie mialo okazji testowac ? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie ma nic do rzeczy, jak zakladam - masz GTX 770? liznij sobie testy z nowszych gier to sie przekonasz ze 770 nie jest szybsza od 960 / 1050 Ti.

@WPotrzebie GTX 1050 Ti za 500zl to bardzo dobra oferta, jak masz monitor z DSUB to zawsze mozna uzyc konwentera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie ma nic do rzeczy, jak zakladam - masz GTX 770? liznij sobie testy z nowszych gier to sie przekonasz ze 770 nie jest szybsza od 960 / 1050 Ti.

 

Mialem, pozniej w konfigu SLI a od roku juz nie uzywam. Mialem jednak okazje potestowac pare miesiecy temu jak wrzucalem w kompa i robilem testy dla zainteresowanego kupnem + dla siebie samego z ciekawosci + sprawdzalem, czy nie ma z nia problemów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale do 960 / 1050 Ti jej nie porównywałeś.

mnie to smieszą ludzie ktorzy polecają takie starocie typu 770 gtx za 400zl, a nawet 500 :E zamiast kupic nowego GTX 1050, albo dopłacić te marne 80-100zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

to nie ma nic do rzeczy, jak zakladam - masz GTX 770? liznij sobie testy z nowszych gier to sie przekonasz ze 770 nie jest szybsza od 960 / 1050 Ti.

@WPotrzebie GTX 1050 Ti za 500zl to bardzo dobra oferta, jak masz monitor z DSUB to zawsze mozna uzyc konwentera.

 

A konwerter 200zł :lol2:

 

 

 

http://allegro.pl/konwerter-hdmi-ultrahd-4k-do-vga-d-sub-audio-kv22-i5407949222.html?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Aquery&bi_c=ODRhZmNiNTEtNGUwNC00MTkxLTkxYzUtNzM3NjQzYmJjZTBmAA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=aa521d47-6418-4704-b1ba-494684df421f

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale gosc ma te 400zl i chce sie w tym zamknac. Teraz nawet dostal opcje kupna za 350zl

 

"a nawet 500", "doplacic marne 80-100". Zdajesz sobie sprawe, ze niektorzy maja w jakis sposob ograniczony budzet ? Ponadto 1050 ma nizsza wydajnosc niz 770 i nie kupisz do 400zl :E

 

Gdyby gosc mial kase zeby mogl kupic 1050 nowke ze sklepu to jak najbardziej polecilbym. Jednak musi zamknac sie w uzywkach i najwydajniej wyjdzie mu 770. Jesli chce mniej wydajnie, mniejszy pobor pradu - 960

 

No i 770 za 350zl (taka opcja padla w temacie) - znajdz mi cos konkurencyjnego ;):E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

?

http://allegro.pl/adapter-konwerter-hdmi-do-vga-d-sub-full-hd-i6777334486.html

 

@eNesik i ja sie pytam - co ci z tej mocy 770? przecież kepler juz nie ma zadnego wsparcia pod nowsze gry, jest prądożerny i stary. ty sie mozesz smiac ale 1050 OC to gdzies 1050 Ti który ma wydajnosc GTX'a 770. no i takie oferty z OLX to sobie mozna w buty wsadzic.

 

tymbardziej jeśli ktoś ma tak ograniczony budzet to nie powinien kupowac takich staroci które mogą paść w każdej chwili, nie wspominając o tym że mozna trafic na jakiegos nieuczciwego sprzedawce który ci wypieka sprzeda. a w przypadku starych keplerów to jest bardzo prawdopodobne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

350zł to i tak duża kwota jak na kartę 4 letnią mniej więcej, ale ok, powiedziałem sobie że kupie do 400 zł więc ok, niech będzie. Może dogadam się ze sprzedającym.

 

A czy ktoś korzystał z takiej taniej przejściówki i wie że da radę cyfrowy obraz na analogowy skonwertować? Na logikę, po co są przejsciowki za 200zł jeśli są za 15?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

350zł to i tak duża kwota jak na kartę 4 letnią mniej więcej, ale ok, powiedziałem sobie że kupie do 400 zł więc ok, niech będzie. Może dogadam się ze sprzedającym.

 

A czy ktoś korzystał z takiej taniej przejściówki i wie że da radę cyfrowy obraz na analogowy skonwertować? Na logikę, po co są przejsciowki za 200zł jeśli są za 15?

 

Kupiłem takich przejściówek 4szt. i każda działa z HDMI. Co do karty to ostatnio za 500 zł kupiłem Evga GTX 780 i daje radę polecam, ale chyba ty masz słaby zasilacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na olx widziałem 1050ti za 500zl do negocjacji, idzie wyrwac uzywki za tyle, trzeba tylko codziennie patrzec, bo codziennie wchodza, ale szybko ludzie je kupuja, jak jest okazja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źle przeczytałem na początku, myślałem, że autor już posiada 770 i szuka czegoś wydajniejszego do 400-500zł :) Mój błąd, stąd zamieszanie. Jeśli tak to oczywiste by znaleźć jak najlepszą ofertę najlepiej 1050ti.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ale pisalem że nie mam monitora na 1050 ti : /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a oni, że konwerter za 15zł załatwi sprawę :) i to prawda. Kupisz kiedyś nowy monitor i okaże się, że nie będzie miał wejścia d-sub..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

a po co w nowym monitorze dsub?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1050 nie ma podrygów do 770ki a 1050ti ciezko kupic nawet za te 500 zł .

 

150 zł niżej - zblizona wydajność

 

ja zrobilem downgrade z 1070 na 770.

dlaczego? bo byla najsensowniejszym wyborem.

 

energooszczędność wsadźcie sobie gleboko. roznica 770/1050 ti podczas grania to dla 3h dziennie / 5 dni w tyg - około 5 zł miesięcznie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...