Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość

Coś lepszego niż 770GTX w okolicach 400 zł ?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Da się coś kupić w tej cenie by dawało radę lepeij niż ta karta? Ludzie polecali 280X ale patrzę to w większości testów baciki od 770, bardziej się grzeje i tak dalej. Nie mam pomysłów, bo nawet chciałem już z desperacji wziąć 760 4gb albo 680 4gb...

 

oczywisce 770 2gb do rozdziałki 1360x768

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 400 stów niczego lepszego nie znajdziesz. Ewentualnie możesz się pokusić o nową gtx 1050 ti. Dołożysz 200 a masz nową kartę z gwarancją i 4 gb vramu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tak mozna mowic, doloz 200, potem doloz jeszcze kolejne 200. Raczej max ktore chce wydac to 500zł i sie tego trzymam. Z kolei 770GTX da sie kupic za 350-400zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 400zl - 770 to rozsadny wybor. Do 720p- wydajnosc karty + 2GB VRAM wystarczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Okej, czyli nie patrzeć na 760 lub 680 z 4gb ramu? Bo cena podobna wychodzi, ale wiecej pamieci

 

No i szukam odpowiednika AMD. Ludzie straszne ceny za 280x wystawiają, czasem sie zdarzy np 450zł ale wolą o 100zł więcej. bezsensowna sprawa. Cos innego, moze nowszego z AMD?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mozna mowic, doloz 200, potem doloz jeszcze kolejne 200. Raczej max ktore chce wydac to 500zł i sie tego trzymam. Z kolei 770GTX da sie kupic za 350-400zł.

 

Szukaj GTX 960 za ~400, na olx się trafiają. Ewentualnie za 500 wyrwiesz też 1050ti, w starsze generacje nie ma się co pchać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

960 GTX było moim 1 pomysłem, ale jak przejrzałem testy to jednak słabiej wypada niż 770. Chyba że wyprowadzi mnie ktoś z błędu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Okej, czyli słabo jest z ofertami na dzisiaj, bo jak pisałem spokojnie da się kupić 770 za ok 350zł, a więc mamy 150zł luki do 500zł i nic się nie trafia z innych modeli. Słabo.

 

No i widać nikt nie zwraca uwagi jednak na pamięć 2 vs 4gb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do 1360x768 - 770 z 2GB VRAM to styknie i bedziesz zadowolony. Ale zanim kupisz - poszukaj - moze gdzies wyrwiesz wersje 4GB (choc niewiele Ci to zmieni)

 

Swoja droga ja swojego 770 od Gigabyte sprzedalem ziomkowi za 420zl (normalnie po 550-650 lekko chodzily) :) - ale nie patrzylem na hajs bo nie zalezalo mi a i tak lezalaby i pewnie kiedys musialbym wyrzucic. A akurat gralem z ziomkiem w The Division i jak powiedzial, ze cisnie na 620 czy 630 i ma w porywach 18 FPS to mi sie goscia żal zrobilo i zaproponowalem mu moja karte za smieszny pieniadz

Teraz minelo troche czasu i pewnie mozna znalezc takiego wariata co za 4 paczki odda 4GB wersje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie uzywany GTX 770 za 400zł to żadna okazja, ta karta miała premiera ponad 4 lata temu (a procesor graficzny pochodzi z 2012 z gtxa 680) i jest prądożerna (duze ryzyko awarii), lepiej dorzucic 80-100zl do nowego GTX'a 1050 (po dobrym OC w nowszych grach spokojnie dorównuje 770tce)

jak juz koniecznie musi byc te 400 to poszukaj 960, ale nie 770 :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No jasne, ale ludzie trochę przeceniają te karty i np na allegro widzę kup teraz najmniej 439zł. Wczoraj jedna była za 370 ale szybko poszła. Na olx wersje 4gb mam też ugadaną za 415zł ale bez testów i nie za bardzo ufam.

 

Ja mam czas, nie pali się, ale nic słabszego niż 770 bym nie chciał.

 

No i mówicie 960, ale może jakiś test pokazujący że jest lepsza niz 770? Przecież 770 ma wiecej jednostek teksturujących itp. więc w teorii powinna być lepsza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jasne, ale ludzie trochę przeceniają te karty i np na allegro widzę kup teraz najmniej 439zł. Wczoraj jedna była za 370 ale szybko poszła. Na olx wersje 4gb mam też ugadaną za 415zł ale bez testów i nie za bardzo ufam.

 

Ja mam czas, nie pali się, ale nic słabszego 770 bym nie chciał.

 

No i mówicie 960, ale może jakiś test pokazujący że jest lepsza niz 770? Przecież 770 ma wiecej jednostek teksturujących itp. więc w teorii powinna być lepsza

to tak samo jak w przypadku GTX 660 i 750 Ti.. ta pierwsza ma dużo więcej mocy obliczeniowej ale jednak w nowszych grach obie karty mają taką samą wydajnośc. nvidia juz lache na keplera postawiła, więc w nowszych grach GTX 960 i 770 mają podobną wydajnosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kropert - juz ktos wczesniej napisal - dorzuc 100 a bedziesz mial X ale doloz kolejne 100 a bedziesz mial Y a ... za kolejne sto - wyrwiesz Z

 

Kolega ma 400zl i tyle. Owszem, moze 960 - jest to jakas opcja ale to nadal nie jest nowa konstrukcja i ja osobiscie wolalbym Keplera. Moze i pradozerny, ale jednak wydajniejszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

280x to wydajność gtx770 i zwykle też te karty są na równi z 1050ti, 960 jest znacznie słabsza od tych i jak kolega wyżej wspomniał "do 1360x768 - 2GB VRAM to styknie". Nie dostaniesz nic lepszego do 400-500zł. Stare jare tyle że żrą więcej prądu, ja bym zostawił tak jak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No wlasnie czytalem ze np Palit Jetstream sie nie grzeje. Za 439 jest windforce więc też niby duze chlodzenie

 

EVGA moglbym licytowac, fajnie wyglada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz wydać max 500 zł. Można dostać za tyle używanego gtx 1050 Ti.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

280x to wydajność gtx770 i zwykle też te karty są na równi z 1050ti, 960 jest znacznie słabsza od tych i jak kolega wyżej wspomniał "do 1360x768 - 2GB VRAM to styknie". Nie dostaniesz nic lepszego do 400-500zł. Stare jare tyle że żrą więcej prądu, ja bym zostawił tak jak jest.

pod względem wydajnosci spokojnie gtx 770 = gtx 960 = 1050 Ti, więc dlaczego 960 jest znacznie słabsza od tych kart?

@eNesik to kup uzywanego GTX'a 770 z nieznanym przebiegiem, ale ile to pochodzi? miesiąc, tydzień? ta karta moze i jest dobra, ale wez tez pod uwage lata tej karty i jej TDP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

960 slabsza od 770? Przeciez 960 to poziom ~GTX 1050Ti w nowych grach. Sam sie ostatnio dziwie czemu 770 znowu taka popularna i kiedy mozna ja bylo kupic za 300 spokojnie to teraz znowu ponad 400 wszedzie za nia wolaja. Chyba forumowi specjalisci kolejny raz napedzaja koniunkture :E Juz nawet nie skomentuje tych bzdur o "grzalkach" i "piecykach" z GTX 770

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie czytalem ze np Palit Jetstream sie nie grzeje. Za 439 jest windforce więc też niby duze chlodzenie

 

EVGA moglbym licytowac, fajnie wyglada

piecyk do podgrzania karty... już sporo keplerów tego wymagaszczerbaty.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bedziesz szukał to celuj w wersje karty 4gb, taki pubg na dość niskich ustawieniach zjada prawie 3gb ram i na radeonie 270x byl niegrywalny w fhd z texturami na very low. Mimo ze radeon ciagnal bf4 w multi bardzo ladnie to przy pubg zwyczajnie pamięci brakło i frezy koszmarne. po zmianie na gtx 1060 6gb gra śmiga z texturami na ultra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

960 slabsza od 770? Przeciez 960 to poziom ~GTX 1050Ti w nowych grach. Sam sie ostatnio dziwie czemu 770 znowu taka popularna i kiedy mozna ja bylo kupic za 300 spokojnie to teraz znowu ponad 400 wszedzie za nia wolaja. Chyba forumowi specjalisci kolejny raz napedzaja koniunkture :E Juz nawet nie skomentuje tych bzdur o "grzalkach" i "piecykach" z GTX 770

 

No właśnie. Pół roku temu za 300zł można było kupic 770. Co sie zmieniło?

 

1050 nie mogę kupić bo mam monitor z DSUB : ( a fakt, 1050ti 4gb mam za 500zł spokojnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum zaczeli pisac, ze 770 = 1050Ti tylko taniej ale bierze troche wincyj prondu :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto dopłacić 100 i poszukać używanego 1050 ti. Każda taka karta jest na gwarancji, do tego sporo różnica na poborze energii co przy wielogodzinnym użytkowaniu i tak się zwróci względem 770. 770 w wersji 4 gb jest mało, będą też droższe. Celuj tylko w 4 gb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...