Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Flying Spirit

Wideorejestrator z możliwością zasilania powerbankiem.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, szukam wideorejestratora samochodowego którego można zasilić powerbankiem, lub z odpowiednio wielką wewnętrzną baterią. Skąd taka potrzeba? Mieszkam w dość niespokojnej okolicy więc w trosce o stan zewnętrzny samochodu potrzebuję czegoś co potrafi nagrać za jednym zamachem chociaż te 10h. Przypuszczam, że standardowe rejestratory posiadające funkcję detekcji ruchu pojazdu nie rozpoczną nagrania w czasie działalności ostrych narzędzi jak igła, nożyczki, nóź, etc, stąd wymogiem jest możliwość nagrywania nonstop. Kwestię pamięci pomijam, gdyż uzbroję się w odpowiednio wielki moduł pamięci (32GB/64GB powinno styknąć dla jakości FullHD). A zasilanie? No cóź, nie podłączę pod akumulator, z wiadomych względów, aczkolwiek nie wykluczam wstawienia dodatkowego do bagaźnika, który będzie służył do napędzania tylko rejestratora. Jeśli za źródło energii ma posłużyć powerbank to na kandydata mam wyznaczoną Adatę P20000D.

 

Dajmy na to, że cena nie ma znaczenia, aczkolwiek preferowana możliwie najniższa. Robię rozeznanie, stąd chcę się najpierw dowiedzieć czy istnieją takie rozwiązania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to prawie nic nie bierze prądu, ja bym normalnie podlączył pod akumulator, zanim się rozladuje to minie 2 miesiące a przecież podczas jazdy alternator ładuje akumulator.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jaka będzie żywotność aku przy takim stylu używania, zwłaszcza teraz, kiedy nadejdzie jesień czy zima : P Cóź, wypowiedzi innych użytkowników mile widziane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy wideorejestrator, który można zasilać z ładowarki USB, można też zasilać z power banka. Nie musisz szukać "specjalnego". Niemniej, również uważam że to bez sensu - pobór prądu przez to jest minimalny. Pisząc, że skróci to żywotność akumulatora, to jakbyś pisał że alarm skraca żywotność akumulatora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki. Poproszę jeszcze o polecenie czegoś sprawdzonego, jeśli macie w użytku takowy sprzęt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz maksymalnie po taniości, to możesz kupić coś takiego:

https://www.gearbest.../pp_196898.html

 

Nabyłem z ciekawości i sprawdza się ok jak za taką kasę (100zł). W dzień jakość spoko, w nocy bez dodatkowego oświetlenia to nie wiem, czy rejestrator za >1000zł pomoże. Ewentualnie kamerka do monitoringu z opcją podczerwieni/noktowizji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...