Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Barceloniak11

Jak najszybciej przesłać dużą ilość zdj z tele na PC

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę przerzucić dane z telefonu na komputer, jest to dość sporo zdj (ok. 2000) i jakieś inne badziewia, najszybciej będzie przez bluetooth, czy może przez Wifi File transfer PRO, a może po prostu wrzucić na chmurę i pobrać na PC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie wspomniałeś o kablu? Najlepsza i najprostsza metoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli musi być bez kabla to wg mnie przez chmurę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejście do ładowania mi się zepsuło i właśnie nie ma szans przez kabla, to zrobię przez WIFI albo Cloud

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezpośrednio przez wifi. Wrzucając na chmurę musisz najpierw wysłać, później pobrać. Tak to d razu przerzucają na urządzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezpośrednio przez wifi. Wrzucając na chmurę musisz najpierw wysłać, później pobrać. Tak to d razu przerzucają na urządzenie.

Co to znaczy bezpośrednio przez Wifi ? Jak takie coś się robi ? :D Nie spotkałem się z taką metodą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja stawiam na telefonie serwer FTP (wbudowana w MIUI dla Xiaomi aplikacja ma taką funkcję), a potem normalnie kopiuję albo wbudowanym w Windowsa klientem ftp, albo zewnętrznym - Filezilla. Można też na telefonie postawić serwer SMB, lub skorzystać z explorera plików, który pozwoli podłączyć się do share'a na komputerze.

Jest też Airdroid, który jednak mi do kopiowania dużej ilości plików nie podszedł, ponieważ potrafił się zawiesić jak pliki kopiowały się zbyt długo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW, czy można na tym Miui postawić FTP bez "wifi nośnego" (telefon jako hotspot)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Airdroid albo podobne. Bezpośrednio po wifi śmiga szybko.

W przeglądarkach plików tych lepsiejszych możesz też postawić serwer/podmontować share sieciowy i kopiujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW, czy można na tym Miui postawić FTP bez "wifi nośnego" (telefon jako hotspot)?

Standardowo nie można transferować plików przez hotspot utworzony na Androidzie. Musisz ściągnąć jakieś zewnętrzne aplikacje do tego, albo utworzyć hotspot na komputerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Airdroid będzie najszybszy w konfiguracji i prześle pliki bezpośrednio przez wifi więc ogranicza Cię tylko prędkość wysyłania w telefonie, przepustowość routera i prędkość zapisu dysku w kompie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...