Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Shathan

Wygodny i wytrzymały fotel za rozsądną cenę

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry wszystkim.

 

Do tej pory wszystkie fotele, z którymi miałem styczność, były po prostu gó***ane. Każde oparcie się na moim aktualnym grozi śmiercią. Chciałbym w końcu coś porządniejszego, bo już ciężko z tym wytrzymać. Spędzam sporo czasu przy biurku na graniu/oglądaniu/pisaniu czy chociażby odrabianiu zadań domowych z matematyki. A że matematyka królową nauk jest, to odpowiedni szacunek jej się należy. Stąd moja prośba. W ogóle nie jestem obeznany na rynku krzeseł/foteli, dlatego ciężko mi określić, jakie koszta mogę ponieść. Coś w najlepszym stosunku jakość/cena by się przydało. Rzucicie mi trochę światła na sprawę? Z góry dziękuję i pozdrawiam!

182cm/75kg

 

//Edit

Brałbym Markusa, ale do najbliższego punktu sprzedaży ~100km, a wysyłka ponad 300zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź sobie Sitplus Navigator z mechanizmem synchronicznym. Unique VIP lub Concept też zobacz. Profim Veris Net, Grospol Futura 4s, Ergomax Flexi, Sitplus Ergon też warte uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem. Parę mnie zaciekawiło, ale jednak swój budżet określam na do 800zł z przesyłką. Nie chciałbym przekroczyć tej kwoty. Im mniejszy ból w kieszeni, tym lepiej, wiadomo. Coś ciekawego się znajdzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej będzie Ci kupić fotel Markus made by ikea, ale na alledrogo? Są oferty.

Z przesyłką wychodzi poniżej 600 zł.

Zdanie ode mnie - fotel za 599 różni się tym od fotela za 499, że jest z pseudo-skóry. Nic ponadto. W biurze mamy dwa materiałowe, jeden pseudo-skórzany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wczoraj zdecydowałem się na Markusa przez Allegro. Z niecierpliwością czekam na przesyłkę.

Dziękuję za rady :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...