Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

RychuX

Urządzenie wielofunkcyjne do 600 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Poszukuję urządzenia wielofunkcyjnego do użytku domowego oraz taniego w eksploatacji. Potrzebuję aby urządzenie łączyło się za pomocą kabla sieciowego lub wifi. Również dobrze by było jakby posiadała druk dwustronny. Maksymalnie mogę przeznaczyć 600 zł bez możliwości dołożenia.

Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takiej kwocie to tylko atrament. Np.: Ricoh Aficio SG 3100SNW

 

Rocoh to chyba laserowa nie atramentowa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam praktycznie identyczne wymagania: urządzenie wielofunkcyjne (laser mono + skaner), WiFi, duplex. Czy coś ciekawszego od wspomnianego brothera? Dużo bym zaoszczędził rezygnując z dodatkowych ficzerów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem czemu szukać czegoś "ciekawszego" skoro można mieć po prostu coś dobrego i mało awaryjnego gdzie nie ma problemów z zamiennikami? Chyba właśnie to jest w tym przypadku najbardziej istotne, poza tym zmieścisz się w budżecie 600zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem spytać o DCP-L2520DW jak się przedstawia wymienny bęben ? Da radę to zrobić samemu? Jakie ewentualne koszty takiej wymiany?

 

I chciałbym spytać o coś z podobnymi opcjami tylko bębnem którego nie trzeba wymieniać

 

+ musi działać na win7/10 /ubuntu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam praktycznie identyczne wymagania: urządzenie wielofunkcyjne (laser mono + skaner), WiFi, duplex. Czy coś ciekawszego od wspomnianego brothera? Dużo bym zaoszczędził rezygnując z dodatkowych ficzerów?

 

Również się zastanawiam nad zakupem takiego urządzenia i jest bliźniak tego Brothera, czyli model DCP-L2500D. Od powyższego Brother różni się chyba tylko tym, że nie ma Wi-Fi. Tak więc rezygnując z drukowania bezprzewodowego można kupić o 150-200zł tańszy sprzęt. Myślę, że to coś godnego przemyślenia, bo w okolicach 460zł laser z duplexem wydaje się być korzystny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...