Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Robotox

Po wgraniu SuperSU telefon się nie uruchamia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem wgrałem sobie SuperSU za pomocą TWRP w celu zrobienia roota według poradnika.

 

Wgrało się pomyślnie, zrobiłem tak jak na poradniku. Telefon powinien się uruchomić ponownie już z rootem i miał się ładować z 5-10 minut. W moim przypadku po 1.5 godziny nadal miałem logo mi i telefon nie chciał się odpalić. Można jakoś cofnąć tą paczkę, którą wgrałem z TWRP i spróbować wgrać inną wersję, czy coś?

 

Ten Poradnik

|

V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SuperSU trochę stary, bo wersja 2.46, ale taki był w opisie do poradnika, to go pobrałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w twrp wchodzi ? przed flashowaniem nie czytałeś komentarzy ?

 

nie zawsze powinno się wgrywać najnowszy supersu, lepiej poczytać jak ktoś wgrał z poziomu twerpa jakąś starszą wersję i mu zadziałało a potem ewentualnie normalnie updatować, u mnie na z3 compact dokładnie tak jest, tyle że nie robi się cegła tylko nie ma roota

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki to telefon ? Jak taki sam jak z jutube to nie dziw sie, ze ci nie dziala.

Mozesz recznie wyczyscic pozostalosci i probowac znowu. Twrp ma mozliwosc montowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie sukces, po wgraniu najnowszego SuperSU telefon ruszył z rootem :)

Dziękuję za pomoc :)

 

pclab_test telefon to Xiaomi Redmi 4A

 

A jeszcze pytanko, jak wgrałem teraz nowy SuperSU to on zastąpił ten stary i nie trzeba już nic więcej robić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Mozna jeszcze zastosowac fstrim do oczyszczenia blokow. Czesto daje kopa.szczerbaty.gif I ewentualnie wykonac backup /efs. Chyba ze nie testujesz romow.

 

Moze zastosuj kilka tweakow bulid.pro ? Cale info jest na xda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie pisz "najnowsza wersja" podaj konkretnie numer z linkiem do zipa, bo każda następna osoba będzie mogła pójść twoim tropem już bez kombinacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli to do mnie, to na xda jest jeden watek aktualizowany. I najnowsza wersja, to najnowsza, chyba ze ktos chodzi po dziwnych stronach.wink.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...