Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

johny11

Świeżaki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

o co chodzi z tymi świeżakami. Czemu ludzie tak się tym podniecają? Nie rozumiem o co w tym chodzi. Wyskakuje mi to nawet na yt (kruszwil). Na facebooku jakieś kobity proszą o naklejki bo mają chorą córke. Nie rozumiem, to ma je uleczyć? W tym pluszaku jest lek na raka? Wczoraj w Biedronce jakaś kobita stała przy kasie i prosiła ludzi po kolei, którzy robili zakupy czy może odebrać jakieś naklejki jeśli nie zbierają, wtf?

Co to za problem iść do sklepu i kupić miśka dla córki czy też syna, przecież to nie jest jakiś wielki wydatek?

Proszę wyjaśnijcie mi ten fenomen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość leelooo

Lepszy jest gang polakow

16a04f9d0af9a99849aa4fa161ce52a8.jpg

 

Tak poza tym, tez nie rozumiem tego fenomenu. Normalnie chyba 50 zl trzeba zaplacic za te maskotke, a z naklejkami sa tansze.

Cos podobnego (kilka roznic) na amazonie mozna za kilkanascie dolarow kupic xd

 

Ale to zjawisko jest chyba powszechne w społeczeństwach konsumpcyjnych XXI wieku..

 

A może przejmują się losem polskich dzieci, korzyść potem taka, że dzieciaki jedzą warzywa, wiec nie jest to do końca czysta korpopodlość z ich strony. :E

Zresztą wystarczy spojrzeć na akcje innych dyskontów i to, w jaki sposób zachowują się Polacy. :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

Najlepszy numer jest w tym, że te świeżaki to pomysł portugalskiego Lidla, skopiowany przez Jeronimo Martins w Polsce :E :E :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie wiem o co ludziom chodzi z tymi pluszakami, szczególnie że jak tak się podliczy ile trzeba wydać żeby to dostać, to wychodzą strasznie drogo te maskotki, a jakościowo, to zwykła chińszczyzna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak o co chodzi? Bo dajoooo za darmo... tylko patusy niedoczytały, że trzeba zrobić zakupów pewnie za kilka tysięcy by dostać maskotkę za 10zł :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

o co chodzi z tymi świeżakami. Czemu ludzie tak się tym podniecają?

 

Moja teoria jest taka, że ludzie lubią coś zdobywać, nawet jeśli tego nie potrzebują (ale nie ogarniam, po co biorą, jak niepotrzebne do niczego to jest). Lepiej więc zdobyć zabawkę niż kupić. A z tymi całymi świeżakami chodzi o to, że to nowa waluta w Polsce :EMój link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie wiem o co ludziom chodzi z tymi pluszakami, szczególnie że jak tak się podliczy ile trzeba wydać żeby to dostać, to wychodzą strasznie drogo te maskotki, a jakościowo, to zwykła chińszczyzna.

 

Jak masz horom curke to nie wychodzi tak drogo :E

 

Ja też nie rozumiem po co się tak rzucać na miśki, ale ja wielu rzeczy nie rozumiem. Ciągle pamiętam sytuację z promocji na karpia w Lidlu po 9.99/kg, gdzie ludzie rozpier!@#!@ lodówki, a obok, w biedronce, ten sam karp też po 9.99 i pełne lodówki ;) Toć to chyba jakaś psychologia tłumu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k

Jak o co chodzi? Bo dajoooo za darmo... tylko patusy niedoczytały, że trzeba zrobić zakupów pewnie za kilka tysięcy by dostać maskotkę za 10zł :lol2:

Ktoś policzył, że 600-900 zł.

 

Niemniej, moda na to wybuchła, mimo że te zabawki są od ponad roku. Inne sieci też podłapały temat. Najlepsze jest to, że te zabawki kosztują 7$ jak się je kupi przez neta z Chin :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz horom curke to nie wychodzi tak drogo :E

 

Ja też nie rozumiem po co się tak rzucać na miśki, ale ja wielu rzeczy nie rozumiem. Ciągle pamiętam sytuację z promocji na karpia w Lidlu po 9.99/kg, gdzie ludzie rozpier!@#!@ lodówki, a obok, w biedronce, ten sam karp też po 9.99 i pełne lodówki ;) Toć to chyba jakaś psychologia tłumu.

Z tą psychologią, to coś w tym jest. Dam też taki przykład z mojego miasta. Przy placu Bema we Wrocławiu (może ktoś skojarzy) jest taka lodziarnia, która to sprzedaje te modne ostatnio tzw. "lody naturalne". Podobnych lodziarni jest masa w całym mieście, ale zawsze tylko tam na placu Bema są kolejki, że chyba i po ponad godzinę tam nieraz stoją, żeby loda kupić. Jak ja bym miał stać tyle po loda, to choćby był najlepszy na świecie, to by mi się go odechciało. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką psychologią...po prostu na głupotę nie ma lekarstwa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poprzedniej akcji zebraliśmy z jakieś 40 maskotek a tu ludzie dupę trują i się poniżają za jedną sztukę :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy numer jest w tym, że te świeżaki to pomysł portugalskiego Lidla, skopiowany przez Jeronimo Martins w Polsce :E :E :E

Nawet nie skopiowany, tylko sprzedała im go pod inną nazwą ta sama agencja reklamowa co wymyśliła to Lidlowi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś tam czytałem ostatnio, że ktoś wybił szybe w aucie i ukradł komuś świeżaka.

To porównywalny idiotyzm do tego jak ten typ co włamał się do sklepu ostatnio i ukradł tylko karton prezerwatyw a potem "wpadł".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość leelooo

Nie tyle, co ukradł świeżaka, ale nawet gdzieś indziej ktoś połakomił się o naklejki. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość leelooo

Żeby się nie skończyło podobnie

1881_728c.jpeg

:lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem. Jak mieszkałem w Antwerpii to w Delhaize parę lat temu mieli promocję tego typu, że od 20E dostawało się nalepkę. Przy kasie była książeczka na wklejki. Nic specjalnego. Ale fajne w tej promocji było, że każda jedna nalepka stanowiła procent rabatu na cenę japońskiego noża Tojiro. Bez wała, ale za niecały rok skompletowałem sobie 6 częściowy zestaw noży Tojiro praktycznie z samych nalepek. Biorąc pod uwagę, że zakupy tak czy siak tam robiłem, a cena 1 noża w detalu to ponad 100E ( tasak chyba 170 ) to naprawdę była to *** promocja.

 

Noże są do dzisiaj. Okroiłem nimi milion ryb, kotletów i 2 sąsiadów a dalej są ostre, jak diabli. Według mnie takie promocje mają sens. Kupić coś, czego by się normalnie nie kupiło z braku $$ a jednocześnie coś, co służ i się przydaje. scratchhead.gif A gonienie za maskotkami z dyskontu... Wolałbym jednak dziecku osobno kupić. Jakbym je miał ofc. lol2.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już były ogłoszenia matrymonialne za świeżaki, kradzież 10 tys naklejek na sortowni, ustawianie sie w kolejce jak za komuny po maskotki, bo z chin nie przypłynęły jeszcze, mam horom curke... szczerze tak perfekcyjnie od...banej akcji marketingowej na tak podatnym gruncie to jeszcze nie widziałem. Po prostu czapki z głów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość leelooo

To już były ogłoszenia matrymonialne za świeżaki, kradzież 10 tys naklejek na sortowni, ustawianie sie w kolejce jak za komuny po maskotki, bo z chin nie przypłynęły jeszcze, mam horom curke... szczerze tak perfekcyjnie od...banej akcji marketingowej na tak podatnym gruncie to jeszcze nie widziałem. Po prostu czapki z głów.

Pogryzione sztuczne jabłka w IKEI były lepsze. :X :E

Głodni Polacy gryzli atrapy :rotfl:

59a81f1c78114_o,size,272x170,q,71,h,b55e9d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogryzione sztuczne jabłka w IKEI były lepsze. :X :E

Głodni Polacy gryzli atrapy :rotfl:

59a81f1c78114_o,size,272x170,q,71,h,b55e9d.jpg

 

Jaki kraj takie apple :lol2:

Lecz te jabłka musiały być naprawdę perfecto oszprejowane że dali się nabrać:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k

Pogryzione sztuczne jabłka w IKEI były lepsze. :X :E

Głodni Polacy gryzli atrapy :rotfl:

59a81f1c78114_o,size,272x170,q,71,h,b55e9d.jpg

To nie było w Polsce.

 

To już były ogłoszenia matrymonialne za świeżaki, kradzież 10 tys naklejek na sortowni, ustawianie sie w kolejce jak za komuny po maskotki, bo z chin nie przypłynęły jeszcze, mam horom curke... szczerze tak perfekcyjnie od...banej akcji marketingowej na tak podatnym gruncie to jeszcze nie widziałem. Po prostu czapki z głów.

Byli też ochroniarze postawieni przy stoiskach, a ogłoszenia matrymonialne to sam widziałem xD

 

Były też filmiki z podpalenia Świeżaków. Dobra kopalnia beki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość leelooo

Jaki kraj takie apple :lol2:

Lecz te jabłka musiały być naprawdę perfecto oszprejowane że dali się nabrać:)

Zależy od tego, gdzie one leżały dokładnie. Jak w ozdobnym koszu na kuchennym blacie reklamowanej kuchni, to przecież inteligenta osoba skuma, ze to dekoracja....

Nie sądzę, że były dawane przy wejściu do degustacji. :lol2:

 

To nie było w Polsce.

 

asdadssd.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k

Zwracam honor, to było m.in. w Polsce, bo był już taki przypadek w tym roku w Holandii i wcześniej też się zdarzało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość leelooo

Zwracam honor, to było m.in. w Polsce, bo był już taki przypadek w tym roku w Holandii i wcześniej też się zdarzało.

21151703_1708988739174878_1499299840144947700_n.jpg?oh=45ac184c4fb103aec5a8eda1782ad55b&oe=5A5A6FA8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • PiS ma sektę która co by się nie działo i tak na nich zagłosuje. I ten beton 25% będzie się trzymał. Rządzący albo będą coś robić albo ludzie zwyczajnie odpłyną, nie zagłosują. Obecnie rządzący przez kilka miesięcy zrobili wielkie nic. Fikołki i wygibasy na różne strony. Nawet konkursów na państwowe stanowiska nie przywrócili. Nie zlikwidowali nadmiarowych etatów w ssp tylko powsadzali swoich. Głównie 3D bo PSL od dawna na głodzie ale dalej to idzie na konto koalicji. TVP i radio razem z nastoma dodatkowymi kanałami jak były tak są. Jeszcze brakuje poparcia dla obecnego prezydenta Krakowa i Wrocławia przez KO.  
    • Crashowanie od czasu do czasu (driver timeout lub czarny ekran z możliwym recoverem od minuty do ~pięciu )  na kartach AMD to norma była dla wielu osób przez jakieś ostatnie 2 lata, bo AMD ma problem z kompatylnością z praktycznie nikomu niepotrzebną funkcją windowsa, która jest domyślnie włączona (MPO ). Starczy tylko ściągnąć i uruchomić plik wyłączający MPO, który przygotowała nvidia, bo kiedyś też takie problemy ta marka miała (zresztą czasem słychać, że u niektórych na starszych kartach nvidii wciąż jest ten problem ) https://nvidia.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/5157/~/after-upSpam wyslij raport-to-nvidia-game-ready-driver-461.09-or-newer%2C-some-desktop-apps Niektórzy piszą, że AMD jakiś czas temu już ten problem ogarnęło, ale nie jestem przekonany (przynajmniej parę miesięcy temu wciąż widziałem narzekania niektórych ), osobiście mam wyłączone MPO i nie widzę potrzeby go włączać i sprawdzać czy naprawdę AMD w końcu to ogarnęło. Generalnie to najlepiej po zakupie karty mieć komp włączony codziennie jak najdłużej i jak są problemy to robić zwrot, bo niestety wadliwe karty istnieją.
    • GTX1660Ti?    https://allegro.pl/oferta/karta-graficzna-msi-geforce-gtx-1660-ti-gaming-x-6gb-gddr6-192bit-15323722718
    • Chyba se kpisz, typie. Ryczałt ma śmiesznie niski podatek i ZUS. Co ma powiedzieć ktoś na liniówce albo skali xD
    • Witam: Na sprzedaż wymienione w tytule części: https://www.olx.pl/d/oferta/rtx-2070-super-msi-gaming-x-trio-CID99-IDZ8WU7.html?bs=olx_pro_listing  900zł https://www.olx.pl/d/oferta/zasilacz-seasonic-gx-550w-plus-gold6lat-gwarancji-CID99-IDZ8WXl.html?bs=olx_pro_listing 300zł Części w pełni sprawne, bez usterek sprzedaję bo zmieniam platformę z am4>am5, i 2070s>4080s  Chętnie odpowiem na wszelkie pytania odnośnie zakupu.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...