Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

maku1989

dell u3415w vs u3417w vs LG 34UC98

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Panowie, postanowilem zakupic monitor utlrawide 34". Z racji tego, ze specyfikacje niewiele mi mowia - zwracam sie do Was z prosba o pomoc. Rozpatruję przede wszystkim monitory podane w temacie, ale moze polecicie mi cos wartego uwagi do 4 000 PLN?

Czy ktorys z podanych wyzej jest wyraznie lepszy od innych? dziekuje za opinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym budzecie mysle ze najlep[[szym wyborem bedzie AOC AGON AG352UCG Curved

https://www.x-kom.pl/p/362963-monitor-led-32-i-wiekszy-aoc-agon-ag352ucg-curved.html

 

Cena porownywalna a nawet nizsza od powyzszych modeli,a masz dodatkowo cal wiecej,bo monitor ma 35 cali-ale najwazniejsze to 100Hz oraz g-sync.

 

Mam ten monitor,uzywam i jestem bardzo zadowolony.

 

Tutaj masz recenzje Blacka

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten 352ucg chyba jest na chwilę obecną nie do dostania w Polsce, przynajmniej ja to tak widzę

 

A autor tematu niech napisze do czego ma być monitor, bo jeśli do między innymi do grania to warto się spytać też jakim sprzętem dysponuje bo 3440x1440 napędzić sensownie w grach to nie takie hop siup :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dysponuje Lenovo Y520 z 1050TI. Potrzebny mi do pracy graficznej, duzo okienek itd. Teraz korzystam z dwoch monitorów. Obecnie rozwazam tylko dell u3417w lub samsung Samsung 34" CF791. Ten drugi jest znaczaco lepszy od della?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w grę wchodzi grafika, odwzorowanie barw itp to lepiej wypada DELL na ips-ie, bo Samsung to matryca VA a tam z kolorami to różnie bywa. Za samsungiem przemawia 100hz, bo to niebo a ziemia w porównaniu do 60hz w dellu, komfort pracy nieporównywalnie lepszy.

 

Jeszcze jedna kwestia, oba monitory są zakrzywione, a spotykałem się z opiniami że przynajmniej na początku do pracy zwłaszcza graficznej mogą być nieco uciążliwe z racji tego że wszystkie proste linie siłą rzeczy będą nieco wygięte, ale to chyba kwestia przyzwyczajenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś właśnie odebrałem swojego Dell U3417W, generalnie monitory są fabrycznie kalibrowane i mogę powiedzieć tylko jedno jest naprawdę dobrze. Jeśli masz jakies pytania dot. tego monitora to wal śmiało. Jakość wykonania super, no i praca po chwili to marzenie bo te kilka okien naraz otwartych to naprawdę duża wygoda, co do gier, to jeszcze nie testowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem sie na della 34u15w, gdyz nigdzie nie moglem dostac w dobrej cenie della3417w. Jako dodatek bede korzystal z drugiego monitora dell 27". Jak je podpiac ( via usb 34" i via hdmi 27"), zeby uzyskac najlepsza grafike? Wczesniej korzystalem z della 27" podpiatego po hdmi i LG 24" podpietego vga. Dodam, ze posiadam laptop Lenovo Legion Y520 z GTX 1050Ti.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HDMI, DVI i DisplayPort mają taką samą jakość obrazu, VGA może mieć gorszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HDMI, DVI i DisplayPort mają taką samą jakość obrazu, VGA może mieć gorszą.

 

nie moge znalezc wejscia display port - czy on jest w dostepny w tym laptopie? czy trzeba jakas przejsciowke dokupic ( i czy ona nie popsuje jakosci obrazu)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W laptopie masz zapewne tylko HDMI.

 

a zastanawia mnie podlaczenie przez usb 3.0 ? w ten sposob uzyskam lepsza jakosc niz przez hdmi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytam tez dlatego, bo mam do podlaczenia 2 monitory, a w Lenovo legion y520 jest tylko jedno wejscie hdmi ( 2 wejsca usb 3.0 i jedno usb c). Czy rozsadnie jest korzystac z rozdzialki - adaptera 2x hdmi?

 

--------

z drugiej strony znalazlem info, ze dobrze to moze smigac przez USB.

 

Prosze doradzcie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...