Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

olardo3

ryzen pamięci ram szybkość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam planuję złożyć komputer w biało-czarnej kolorystyce. Więc najłatwiej by mi było kupić białe kostki 2x4gb. Nie ma w sieci dużo tanich białych kości. Wiem że Ryzeny lubią szybkie kości. Zastanawiam się czy nie mógłbym samodzielnie podkręcić ramów z 2400 na 3000. Podobają mi się Goodramy i są w całkiem dobrej cenie. Co byście zrobili na swoim miejscu wzieli jakieś 3000 mhz np. Adaty i potem bawili się w ich przemalowanie czy wzieli 2400 mhz i spróbowali podkręcić? Czy te goodramy da się podkręcić aż tak, a jak nie to jakie szybkości można na nich osiągnąć? A może widzieliście jakieś białe kości 3000 mhz do 350 zł 2x4gb? Z góry dzięki za pomoc

Edit: Z tego co czytam w tym artykule można je spokojnie podkręcić do 2933 mhz artykuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Edit: Z tego co czytam w tym artykule można je spokojnie podkręcić do 2933 mhz artykuł

Ryzen to zupełnie inna sprawa :E Ja już Ci poleciłem jakie pamięci będą śmigać, chcesz żeby śmigało to weź tamte g.skill i je potem przemaluj, albo zrezygnuj z białego designu (Ewentualnie TrindetZ jeszcze pasują kolorystycznie jak dopłacisz).

Musisz wybrać, albo design, albo wydajność, lub jedno i drugie za więcej $

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ryzen to zupełnie inna sprawa :E Ja już Ci poleciłem jakie pamięci będą śmigać, chcesz żeby śmigało to weź tamte g.skill i je potem przemaluj, albo zrezygnuj z białego designu (Ewentualnie TrindetZ jeszcze pasują kolorystycznie jak dopłacisz).

Musisz wybrać, albo design, albo wydajność, lub jedno i drugie za więcej $

Ok dzięki tylko brałem pod uwagę jeszcze tańsze możliwości ale zhyba na pamięciach nie ma co oszczędzać :) dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...