Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

calmo

Delay przy używaniu tabletu z piórem

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, kupiłem tablet głównie do osu marki wacom, model CTL-471, zainstalowałem najnowsze sterowniki, wyłączyłem windows ink i porobiłem inne tego typu optymalizacje, a jednak w grze odczuwam lekkie opóźnienie kursora. Nie jest duże i czasem go nawet nie czuć, jednak daje się we znaki w momentach gdy trzeba szybko machać kursorem. To jest niezależnie od tego czy jeżdżę penem po tablecie, czy w powietrzu. Jakieś rady co mogę jeszcze poprawić? Może ten model tak ma? A może wszystkie tablety mają ten lekki delay? Różnicę najbardziej czuję, gdy próbuję na zmianę tabletu i myszki, myszką jest "zerowy" czas reakcji. Z góry dzięki za pomoc. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam powyłączane windows ink, różne gesty pióra, drag & hold, no nie mam pojęcia co można jeszcze poprawić, użyłem fixmypen i ciągle lekki input lag jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałeś gdziekolwiek indziej w systemie? W paincie, gimpie, photoshopie jeśli masz? Nie używałem go do OSU ale na żadnym z 3 komputerów na których używałem tego modelu ani w żadnym programie nie odczułem jakichś lagów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...