Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

dragonn

Jaka cicha klawiatura membranowa dla gracza do 300 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

czy moglibyście doradzić model klawiatury?

To czego szukam:

1) jak najcichsza

2) z niskim skokiem

3) przewodowa

4) dobrze jeśli będzie to klawiatura gamingowa

 

budżet: +/- 300zł (ale droższe propozycje też może rozważę)

 

jeśli chodzi o głośność to odpowiadałaby mi Natec Medusa 2, ale wolałbym coś trochę lepiej wykonanego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Razer Deathstalker o ile nie przeszkadzają Ci klawisze "wyspowe". Spokojnie poniżej 300PLN kupisz. Użytkuje ją od jakichś dwóch miesięcy i złego słowa nie powiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Razer Deathstalker o ile nie przeszkadzają Ci klawisze "wyspowe". Spokojnie poniżej 300PLN kupisz. Użytkuje ją od jakichś dwóch miesięcy i złego słowa nie powiem.

 

 

a czy Razer Deathstalker różni się od Razer Deathstalker Essential tylko tym, że ma podświetlenie?

Razer-a chętnie nabędę bo mam też mysz Razera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakieś inne jeszcze propozycje od innych producentów? czy z Razera to właśnie Deathstalker jest najcichsza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cougar Vantar. Ładna, tania i bardzo cicha. Niedawno kupiłem bo szukałem coś na zamianę mojego głośnego mechanika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cougar Vantar. Ładna, tania i bardzo cicha. Niedawno kupiłem bo szukałem coś na zamianę mojego głośnego mechanika.

 

 

całkiem fajna, a miałeś może okazję porównać hałas jaki geerują przyciski w porównaniu do produktów Razera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam porównania do produktów razera. Z przeczytanych i obejrzanych recenzji niektórzy wspominali, że jest to jedna z najcichszych klawiatur. Co jest faktem, że jest bardzo cicha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy Razer Deathstalker różni się od Razer Deathstalker Essential tylko tym, że ma podświetlenie?

Razer-a chętnie nabędę bo mam też mysz Razera.

Dokładnie tym się różni. Czy jest cicha ? To normalna membranówka, nie jest głośniejsza od klikania myszy (Razer Naga). Przesiadłem się na nią ze Steelseries Apex RAW właśnie ze względu na "wyspowe" klawisze i dużo niższy skok. Po prostu przyzwyczaiłem się do takich i na nich najwygodniej mi się pisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tym się różni. Czy jest cicha ? To normalna membranówka, nie jest głośniejsza od klikania myszy (Razer Naga). Przesiadłem się na nią ze Steelseries Apex RAW właśnie ze względu na "wyspowe" klawisze i dużo niższy skok. Po prostu przyzwyczaiłem się do takich i na nich najwygodniej mi się pisze.

 

a jak oceniasz tą klawiaturę właśnie w porównaniu do Apex RAW? która jest cichsza? czy Apex Raw miała coś na plus czego nie ma Razer? i co ma jeszcze dobrego Razer w porównaniu do Apexa Raw?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apex RAW jest przede wszystkim cięższy i większy. Do tego posiada po 2 rzędy dodatkowych klawiszy funkcyjnych. O wiele ciężej było też "klepać" w klawisze, szczególnie jeżeli się szybko naciska. Razer jest po prostu zgrabniejszy no i moje osobiste preferencje - klawisze wyspowe. Ciężko mi cokolwiek powiedzieć o głośności, nie zwracam uwagi na takie rzeczy. Z drugiej strony nie używam słuchawek i mam wyciszonego maksymalnie jak się da kompa, gram często nocami bez słuchawek. Więc chyba gdyby obie klawiatury były głośnie to wymieniłbym je szybciej. Steelseries miałem jakieś 3 lata ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kilka dni temu kupiłem corsair k55 i jestem bardzo zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem jednak Razer Deathstalker z podświetleniem (za 199zł :))

Porównałem do Steelseries M800, kilka mechanicznych i innych Razerów i w zestawieniu cena/jakość wygrała. Corsair'a i Cougar'a nie było więc nie mam porównania, a jednak w ciemno nie chciałem kupować.

Jak na razie z minusów to mały odstęp między cyframi i klawiszami funkcyjnymi, ale to mały minus ;)

Steelseries M800 jako mechaniczna zaskoczyła mnie cichą pracą gdyby była troszkę tańsza to bym może się skusił.

Za Razer-a przemawiał jeszcze jeden plus, że wykorzystuje to samo oprogramowanie co moja mysz.

 

Dziękuję za podpowiedzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...