Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Dida07

Radeon R7 265OC 2gb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Grałem dziś w grę. Nagle się zawiesiło a gdy zresetowalem komputer to po oknie ładowania Windows 10 wyskakuje czarny ekran i jest przez cały czas. Uruchomiłem tryb awaryjny i odinstalowalem sterownik karty graficznej. Wtedy dało radę uruchomić komputer normalnie. Przy próbie instalacji sterownika od nowa znów wyskakuje czarny ekran i ten sam problem. Jakieś pomysły jak to rozwiązać? Czy po prostu karta graficzna padła?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej karta trup jesli dziala bez sterownika a po zainstalowaniu czarny ekran. Piekarnik moze chwilowo pomoc ale to loteria. Ewentualnie sprawdzic na innym zasilaczu. Ogolnie to podaj cala specyfikacje komputera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Windows 10

Procesor Intel Core i3 530 2.9ghz

Radeon r7 265 oc 2gb

8gb ram

Płyta główna gigabyte GA-P55-US3L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

karta siadła, miałem identyczne objawy na 8400gs (nv), piekarnik pomógł na miesiąc, później już trup całkowity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomógł piekarnik. Ale pewnie i tak trzeba się przygotować na kupienie nowej karty. Czy ktoś poleci coś co będzie tak samo wydajne jak moja karta a nie drogie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hd7850/7870 z tanich, ale już bez gwary, gtx750ti na gw jeszcze idzie wyrwać w okolicach 300-350 zł, nowa nie opłacalna, od 400zł masz rx460/r7 370/ używane gtx950/gtx1050

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do tego procesora absolutnie zadnego radeona, bierz GT 1030 albo gtx 750 Ti (poziom HD 7850/R7265)

przy okazji (oczywiscie nie zmuszam) moglbys proca wymienic na i5 750, mozna je wyrwac za 80zl używane i on jest sporo mocniejszy od tej twojej i3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do tego procesora absolutnie zadnego radeona,

chyba nie doczytałeś , ze miał radeona o wydajności hd7850 więc raczej wie, jak mu co chodziło, to nie jakieś bestie za tysiaka, żeby sobie z nimi i3 nie poradziła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i3 530 w pełni nie ogarnie takiego gtx 750 ti / hd 7850 czy tam r7 265, wiec przed zmiana karty na taką o podobnej wydajnosci co ten r7 265 warto by bylo tez zmienic cepa na jakiegos i5 750

co do radeona, to wiem ze go mial a nie chcial kupic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego Radeona co mam to doradzili mi też na tym forum i byłem zadowolony bo gry śmigały, no ale padł. Nie chce nowego procesora bo na razie brak funduszy, zależy mi na karcie graficznej gdzie pójdzie mi cs go, dying light i inne gry. Na tym radeonie spokojnie grałem w gta 5 czy hitman 2016. Chcę jakaś kartę która będzie pasowała do moich podzespołów i pozwoli mi grać w te tytuły co wymieniłem. Najlepiej ze sklepu internetowego bo nie lubię kupować używanych na allegro czy olx. Także wolę dopłacić i mieć nowe, nawet jeśli się nie opłaca, powiedzcie mi tylko co kupić. Nie wiem czy o tego geforce wam chodziło:

 

https://www.morele.net/karta-graficzna-gigabyte-geforce-gtx-750-ti-2gb-gddr5-128-bit-2x-hdmi-2x-dvi-gv-n75td5-2gi-701478/

 

Prosiłbym o propozycję ze sklepu morele.net

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nie opłaca się tego GTX 750 Ti za 586 zł, jak już to Zotac GeForce GTX 1050 Mini za 499zł https://www.morele.net/karta-graficzna-zotac-geforce-gtx-1050-mini-2gb-gddr5-128-bit-dvi-d-hdmi-dp-box-zt-p10500a-10l-1087250/ , i za różnice w cenie koniecznie kup kup sobie CORE i5-750 za 76zł http://allegro.pl/procesor-intel-core-i5-750-2-66ghz-lga-1156-gw-i6965539711.html .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...