Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

hazhell

Laptop do 2600 zł (max 300 zł+)

Rekomendowane odpowiedzi

Poproszono mnie o poszukanie laptopa, ale gdyby to tylko dotyczyło laptopa to bym nie zawracał wam głowy. Oprócz laptopa potrzebny jest też system (win10), office oraz dysk SSD o pojemności 256 GB, ewentualnie 128 GB plus 500 GB HDD. Do tego laptopa musi mieć najlepszą możliwą gwarancje, czyli wstępnie Dell. Niepotrzebna jest karta graficzna. Laptop do typowo biurowej pracy, ale mile widziana matowa matryca min. 15 cali, kamerka, preferowany kolor srebrny. Najlepiej jakby wszystko (czyli laptop+system+programy) nie przekroczyło kwoty 2900 zł. Tak szukam i ciężko mi znaleźć, aby się zmieścić w kwocie, a jest ona sztywna, a nie chce pchać się w jakieś pentiumy, najlepiej min. i3. Dlatego proszę kolegów o pomoc w odnalezieniu laptopa, który spełnia te dość specyficzne wymagania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten office to baaaardzo psuje sprawę. Bo są jego różne wersje. Niektóre kosztują niewiele, a niektóre tyle, że na oprogramowanie wydasz więcej niż na resztę laptopa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten office to baaaardzo psuje sprawę.

Wiem najtańszy możliwy z word, excel i powerpoint, kiedyś to było znacznie tańsze i na 3 stanowiska. Niestety nie ma mowy o darmowej alternatywie, nie to pokolenie. Na kupno pseudo oryginału z odzysku też nie mogę sobie pozwolić, musi być oryginał, czyli jakieś 500 zł w plecy... Niby jest opcja, że office2010 mógłby być, ale takiej akcji już nie zrobią https://www.x-kom.pl/aktualnosci/902-pakiet-microsoft-office-2010-na-legalu-za-199-zl-tylko-w-x-kompl.html ;) A nie wiem kto by mi sprzedał pewniaka oryginalnego w wersji box.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwis Acera jest całkiem porządny

A coś więcej na ten temat? Jak wygląda gwarancja? Raczej żaden system door-to-door? Tylko pewnie jak coś to i tak trzeba przez sklep?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.acer.com/ac/pl/PL/content/standard-warranty

Tu są informacje o serwisie. Możesz poszukać laptopów z serii Dell Vostro z NBD.

Dell Vostro 3568 i3-6006U/8GB/500/10Pro FPR

Dość dobrze wykonany laptop z matową matrycą HD TN i bardzo dobrą kulturą pracy. Podstawowe wyposażenie, a więc brak SSD i matrycy FHD. Ma trzyletnią gwarancję, ale nie piszą czy to CAR czy NBD.

@edit

Gwarancja jest NBD, ale sami dołożyli ram, więc serwisant może odmówić naprawy na miejscu. Wtedy przechodzi na tryb D2D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...