Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

SheAmuS

Błąd potencjalny dysku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

 

Już od samego rana napotkałem się z tym błędem. System wykrył potencjalny błąd dysku, w "Zabezpieczenia i konserwacja" klikam uruchom skanowanie, system po prostu nie reaguje. Gdy próbuje przeskanować go z poziomu mój komputer, skanowanie się rozpoczyna ale od razu pojawia się komunikat że dysk posiada błąd i w celu naprawy uruchom komputer ponownie, gdy klikam ta opcje komputer się uruchamia ponownie, ale naprawa się nie zaczyna i zwyczajnie się uruchamia. Gdy skanowałem dysk HD tune, dysk okazuje się zdrowy, w przypadku ponownego uruchomienia to programu już nie ma wraz z instalką, system tak jakby się cofał.

 

Może ktoś pomoże mi się uporać z tym problemem, naprawdę byłbym wdzięczny.

 

Dodam, że windows jaki posiadam to jest 10, a dysk to ssd.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olej to skoro smart nie wykazal zadnych bledow. Chyba ze problemem jest system. Na 10 sie nie znam.wink.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ciężko jest tak to olać, gdyż praktycznie nic nie mogę robić. Co pobiorę, albo coś zmienię to po niebieskim ekranie wszystko wraca tak jak było i tak w kółko, nawet do trybu awaryjnego nie mam możliwości wejść ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc nie wiem z jakiego źródła miałem tą instalkę. Nie ma. Co najśmieszniejsze nie mogę go zresetować z "Opcje odzyskiwania".

 

Dodam jeszcze, że gdy klikam dokładnie w ten komunikat który będzie w załączniku to również system na niego nie reaguje i nic się nie dzieje.

post-584815-15059386629289_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro ten system to jakas przerobka, a nie czysty z poprawkami zainstalowanymi z wu przez ciebie, to nie jestem w stanie ci pomoc. Nie wiem co bylo w nim przerabiane. Spytaj sie autora tego "kastrata".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeróbka tego nie wiem, aktualizacje robiły mi się na bieżąco. Wszystko ładnie chodziło do tego momentu właśnie co dzisiaj nastał. Gdybym wiedział jeszcze kim on był heh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ściągnij jakiś specjalistyczny program do ssd, nie hdtune, który jest do hdd, i przeskanuj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogłem jedynie tym programem zrobić test, ponieważ żadne inne nie chcą się instalować.

post-584815-15059441858873_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...