Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

spoooko

Laptop do 1000zł, bez dysku

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka,

jaki nowy laptop do 1000zł (maksymalnie 1300-1400zł) moglibyście polecić do przeglądania internetu oraz oglądania filmów? Czasem jakaś gierka pokroju Heroes 3, League of Legends itp. Laptop bez dysku (mam SSD Samsung) oraz bez systemu - tu brat sprzeda tanio Windows 10.

 

Dzięki z góry za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tej kwocie (1100-1300pln) radze poszukac uzwanego porzadnego sprzetu dell serii e,hp elitebook,thinkpad.nowy w tej kwocie to jest niezla padlina.a zapewniam ze do 1400pln da sie kupic w bardzo dobrym stanie sprzecik z gwarancja 12 miesiacy firmy u ktorej kupujesz. za doplata 150-200pln smialo mozna przedluzcy gwarancje na 24 miesiace.jest jeszcze jedna opcja w tej kwocie tez bywaja nowe,powystawowe przywiezione z zachodu z marketow tylko w tej sytuacji musisz sledzic allegro czesto gesto :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak za 1200-1300 to szuakaj jakiegos laptopa z i3/i5, 6/8gb ramu i GTX 840M/940M 2GB. Mocniejszej konfiguracji nie znajdziesz w tej cenie. PLusem tez jest to, że laptopy z 840M/940M są jeszcze w miarę nowe. I nie szukaj bez dysku, bo ciezko bedzie znalezc. Kup z dyskiem a potem sprzedaj sam dysk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak koledzy wyżej, za tą kasę znajdziesz już całkiem rozsądne lapki z drugiej ręki typowo biznesowe jak seria thinkpad czy elitebook. Z doświadczenia wiem, że to pancerniaki a na moim HP 2570P po zmianie CPU nawet HD4000 daje radę w sporej liczbie gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten GTX to popłuczyny karty graficznej. Fakt, jest lepsza niż integry od Intela, ale tylko nieznacznie :E i w połączeniu z kiepskim prockiem nie da praktycznie żadnej różnicy od mocnego i7 i intel HD. Jeżeli sprzęt ma nie slużyć do grania kup raczej mocniejszy proc z lepszym ramem i ssd a nie pchaj się w taką padakę. To w kwestii nówek.

 

Używki do 2300 spokojnie powinieneś znaleźć jakiegoś Skylake'a nawet z GTX 950 lub 960, a to już są całkiem dobre układy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Ci bardzo za info. SSD będę miał ze stacjonarnego. A lapka szukać z GTX 960 / GTX 950 czy 960m / 950m? Bo wiem, że są takie wersje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M - mobile. Nie znajdziesz nigdzie GTX 960 stacjonarki w laptopie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile % 960m jest wolniejsza od zwykłej 960tki? Bo może się okazać, że dla mnie jest "za mocna". Serio, potrzebuję tylko karty do League of Legends. Właściwie mam tylko LoLa ma dysku, Bioshock, Heroes 3 i GRID. Więc karta graficzna o wydajności Radeona 6770 w zupełności wystarczy, a wiadomo, że im mniej za laptopa tym lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli faktycznie nie potrzebujesz nic mocniejszego to z pewnością znajdziesz rozsądnego lapka z GTXem 950m. Z używek oczywiście. Nówka z takim układem to z 3k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...