Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

lonerpl

Laptop do 3000

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

szukam laptopa do 3000 zł, ewentualnie 3500 zł. Większość czasu laptop będzie funkcjonować jako stacjonarka, czyli będzie podpięty do monitora, klawiatury i myszy. Wielkość matrycy to 15,6 lub ewentualnie mniejsza. Chciałbym mieć dysk SSD. Komputer może być bez systemu. Docelowo będzie na nim windows 10.

 

Laptopa będę używać do:

- programowania

- czasami używam wirtualizacji jakiegoś linuxa (virtualbox)

- czasami składam jakieś proste filmiki

- ogólnie internetu, muzyki itd

- NIE gram raczej w gry

 

Możecie mi podrzucić jakieś propozycje do 3k i 3,5k? Może mam doprecyzować wymagania?

 

z góry dzęki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz monitor + klawiaturę to stawiałbym na jakieś mobilne rozwiązanie, cieniutki i lekki laptop, którego wszędzie weźmiesz, a w domu nie będzie Ci przeszkadzał mały ekran. Moja propozycja: Acer Swift 5 i5-7200U/8GB/256/Win10 FHD IPS

 

Ewentualnie tańsza opcja, też mały i lekki, klasyczny wygląd + masz 940mx jakbyś jednak czasem chciał w coś zagrać: Lenovo ThinkPad E470 i5-7200U/8GB/256 GF940MX FHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rowing_jack

Dell Vostro 5568 i5-7200U/8GB/256+1000 FHD za 3199 zł

 

Ja na Twoim miejscu zdecydowałbym się na biznesowego Della. Vostro to seria świetnie wykonanych laptopów (w tym przypadku korpus wykonany jest z aluminium). Do tego dobrej jakości matowa matryca Full HD, podświetlana klawiatura, czytnik linii papilarnych, super kultura pracy i 36 miesięcy gwarancji w której technik przyjeżdża wprost pod wskazany przez nas adres. Jeśli chodzi o wydajność to jest to standardowy procesor i5 + zintegrowana karta graficzna, do tego 8 GB RAM, 256 GB dysk SSD na M.2 i 1000 GB HDD na dane. Moim zdaniem laptop spełni wszystkie postawione przez Ciebie wymagania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...