Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Jana...

Etui nie działa

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupiłam na xgsm etui s view cover do Samsung galaxy j5 2017, ale telefon w ogóle nie reaguje na klapkę od tego etui. Próbowałam jakieś aplikacje, ale efekt mnie nie zadowalał, gdyż okienko nie reagowało na dotyk. Szperałam też w ustawieniach ale nic nie podziałało. Czy jest jakaś inna opcja by to naprawić czy po prostu muszę to oddać? I drugie pytanie, czy zna ktoś sklep, w którym są dostępne takie etui, które działają w 100% ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy jest jakaś inna opcja by to naprawić czy po prostu muszę to oddać?

Strzelam że musisz oddać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A etui oryginał czy podróbka? Możliwe, że w klapce etui nie masz specjalnego czipa, który działa z telefonem. Jak otworzysz etui to czip powinien być blisko którejś krawędzi - jak popatrzysz pod światło to powinien być widoczny jako takie kółko, tak było przynajmniej w etui do LG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że w klapce etui nie masz specjalnego czipa, który działa z telefonem.

Ten "czip" to kawałek zwykłego magnesu. W obudowie telefonu jest kontaktron/czujnik halla który reaguje na pole magnetyczne i włącza/wyłącza ekran. Weź kawałek zwykłego magnesu i przejedź nim w pobliżu krawędzi telefonu, jak w pewnym momencie aparat się wygasi znaczy że w tym miejscu jest czujnik. BTW nie wiem czy ten model ma taki czujnik ale pewnie ma. Jeśli z magnesem zadziała, a z etui nie to znaczy, że magnesik w etui jest w złym miejscu albo w ogóle go nie ma.

 

edit: literuffki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...