Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

styxu

+/- 2000zł komputer do cs:go

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

zastanawiam się od kilku dni nad kupnem komputera stacjonarnego pod gry FPS, a głównie cs:go , budżet to około 2000 zł i chciałbym osiągnąć powyżej 200 FPS stałych na rozdzielczośći 4:3 1024:768 i ustawieniach niskich !!

 

proszę o pomoc

 

edytuję:

mogą być podzespoły używane, ale z gwarancją.

--------------------------------------------------------------------------------

jeszcze jedno pytanie co sądzisz/sądzicie o tym sprzęcie ?

 

https://www.olx.pl/oferta/sprzet-dla-gracza-nowa-cena-CID99-IDoEusO.html

 

pisałem z tym panem i będą mógł go przetestować u niego i w dodatku zapłacę 2000zł, wysyłał mi zdjęcia podczas gry w cs:go i wyciąga do 300 fps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem jakimś specjalistą, ale nie wydaje mi się żeby było warto wydawać 2000 złotych na ten sprzęt z OLX.pl.

Procesory FX od AMD są już przeżytkiem. Teraz lepiej byłoby kupić coś z serii Ryzen.

Możesz kupić wszystko na gwarancji w sklepie stacjonarnym na lepszych warunkach (tj. gwarancja, wygląd, profesjonalna obsługa).

 

A i ogólnie ten człowiek chyba szuka kogoś kto nie ma pojęcia jak używać komputera, ponieważ oferuje go z Windowsem 10 i zainstalowanymi programami (Libre, 360), które są darmowe, a zaprezentowane jako premium.

 

IMO Kup CPU: Ryzena 3 1200 ~480 PLN, MOBO: MSI B350 PC MATE ~370 PLN, RAM: CORSAIR VENGEANCE LPX 3000 MHZ 2x4GB ~340 PLN.

 

Co do karty graficznej, zasilacza i dysku to może ktoś bardziej otrzaskany w temacie się wypowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

IMO Kup CPU: Ryzena 3 1200 ~480 PLN, MOBO: MSI B350 PC MATE ~370 PLN, RAM: CORSAIR VENGEANCE LPX 3000 MHZ 2x4GB ~340 PLN.

 

Co do karty graficznej, zasilacza i dysku to może ktoś bardziej otrzaskany w temacie się wypowie.

 

Ryzen 3 dostaje łupnia w CS:GO od G4560 czy G4600

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to ma być komp do CS GO to można tanio złożyć coś na używkach:

i5 2500k - targujesz do 300zł

ASUS P8P67 Rev. 3.0 - 309zł, nowa, 12m gw.

DDR3 HYNIX 2x4 GB/1600 MHz - 160zł, 12m gw.

WD 500gb - 49zł

CHIEFTEC GPS-500A8 - 119zł, lub nowy xfx core ts 550w za ok 210zł

Regnum RG2 - 139zł

Razem niecałe 1100zł,

Do tego kupujesz chłodzenie na procka aby zrobić prawilne OC, np taki Grandis 2 albo fortis 3.

Licząc 200zł za chłodzenie zostanie 700 na gpu, więc albo polujesz na gtx 970 uzywaną albo kupujesz nową gtx 1050ti.

I masz kompa, który odpali wszystko w rozdziałce FHD z przyzwoitymi fps lub jak pisałeś w rozdziałce 1024:768, tu pewnie na wysokich ustawieniach kazda nowa gra będzie miała powyzej 40fps, o CS GO nie wspomnę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol, za 2k to składasz sobie fajny zestaw do 2K na nowych częściach i to z SSD. Ze starego kompa wyciągasz HDD i sru.

 

http://www.morele.net/inventory/info/5WYkKj/

wszystko fajnie ale procesor za prawie 4 setki to slaba sprawa g4600 jest jakies 80pln tansze.szybszy i tanszy https://www.morele.net/procesor-intel-pentium-g4600-3-6ghz-3mb-box-bx80677g4600-1112938/ ogolnie zestaw katcha idelany w tej cenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki panowie za pomoc :D

 

już mam trochę świadomości i mniej więcej wiem co zakupię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Undarek - lol, miałem nawet na myśli g4600 ale do koszyka włożyłem tamten. Masz 100% rację, ale ja jednak poszedłbym w SSD a nie w HDD jak catchKa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz mały budżet na kompa to nie warto się pchać w SSD tym bardziej w stacjonarny komp, a dziś widziałem HDD baracudy 1tb za 150 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...