Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Mayw

Monitor podłączony do laptopa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dzisiaj podłączyłem laptop do monitora, bo chciałem zobaczyć jak to wszystko będzie się prezentowało. Po podłączeniu kolory na monitorze są tak żywe i jaskrawe, że prawie nie da się patrzeć. Rozdzielczość jest niby w porządku, ale widać piksele, takie pojedyńcze rozmazania napisów itp. Sprawdziłem to na starszych produkcjach i najlepiej wygląda to w Tibii. Na laptopie z rozdziałką 1366x780 wszystko dobrze wygląda, ale już na monitorze z większą rozdziałką widać piksele itp. Nie wiem jak to zmienić. Próbowałem zmieniać, bawić się rozdziałkami, ale nie ukrywam, że nie jestem specem jeżeli chodzi o techniczne sprawy. Monitor ma 60Hz. Ogólnie obraz z laptopa, który jest na laptopie jest o 180 stopni inny niż na monitorze. Kolory na monitorze są tak żywe, że naprawdę - nie da się na nie patrzeć, może to kwestia przyzwyczajenia do mojego laptopa. Rozdziałka jest niby poprawna, ale jednak widać piksele i wszystko jest takie... nieładne. Jeżeli ktoś może wiedzieć jak poradzić sobie z tym i jak poprawnie skonfigurować podłączenie to prosiłbym bardzo o pomoc. Piszę w tym dziale, ponieważ nie znalazłem lepszego działu forum, dla tego problemu. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...