Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

hero512

Czy warto dokupić....? Lenovo Z710

Rekomendowane odpowiedzi

Czy warto dokupić 8gb ramu i dysk ssd do laptopa LENOVO Z710 i3-4000M 4GB 1TB GF840M? Laptop sluży do jako takich gier (starszych) filmy, internet. Generalnie to nie bede ukrywał że chciałbym pograć w gta 5. Co prawda gre zainstalowałem ale na najniższych się tnie przy większej akcji. Nie przeszkadza mi granie na najniższych ale wraz się tnie i nie wiem czy to wina ramu czy g*wnianeg* laptopa;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarówno procek i ram trochę słabo jak na GTAV ale RAM nie wiele ogólnie wydaje mi się, że pomoże, max kilka FPS ale to może coś doratować. Ogólnie 840M to demon nie jest, ale również nie jest i paździerz. Ogólnie inwestycja w SSD + RAM jest zawsze na plus :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta graficzna jest bardzo marna. 64 bitowa pamięć ddr3...

Jeśli lubisz włączać kilka aplikacji naraz lub przeglądać internet przy większej liczbie zakładek jednocześnie, to przy 4gb dość łatwo zapchać całą pamięć (zużycie możesz sprawdzić w menedżerze urządzeń). W GTA 5 8gb też bardzo prawdopodobnie zmniejszy liczbę ścięć.

Procek jeszcze zupełnie daje radę, więc jeśli zamierzasz dalej korzystać z tego laptopa w codziennym użytku, rozbudowa ramu i dołożenie ssd są naturalną czynnością i generalnie warto dołożyć czy to teraz, czy w innym, najbliższym czasie. PC odżyje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...