Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Liczyyy

Telefon do 1600 1700zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie użytkowników forum

 

Chciałbym zakupić telefon do 1700zł

 

moje typy nie wiem czy słuszne..chciałbym najlepszy ogólnie w tej kasie

 

Huawei P10 Lite (niebieski) 1300zł ładny wygląd

 

APPLE IPHOne SE4 32 GBIEZDNA SZAROŚĆ około 1600zł

 

HUAWEI Honor 8 32GB/4GB 1300zł

 

 

najbardziej podoba mi sie iphone potem p10 lite

 

zalezy mi na szybkim necie.. wyświetlacz może być duzy lub mały no i tyle chyba

 

aa i GPS jak by chodził było by ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie podoba mi sie on kolego..a z tych co wymieniłem,który byś polecił?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cena tak góra 1850zł

 

pytanie co lepsze honor 9 niebieski czy APPLE IPHOne SE4 32 GBIEZDNA SZAROŚĆ około 1600zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 1850zł kupisz LG G6 który będzie najlepszy w tej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie budżet trochę większy ostateczny mam 2350zł

 

podoba mi się bardzo teraz apple iphone 6s 32GB SPACE GRAY cena około 2250zł

 

czy ten iphony bedzie dobry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie dobry, ale ja w tej cenie to bym kupił OnePlus 5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz dwie lewe ręce i sam nie umiesz nałożyć, to możesz iść do jakiegoś punktu, ale nie wiem, czy tam będzie ktoś bardziej oblatany, bo to punkty serwisowe. Najlepsze są dziewczyny, które zakładają folie i szkła 3MK na stoiskach w róznych centrach handlowych, np. w warszawskiej Promenadzie - robią tego wiele dziennie, więc mają duża wprawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm to sam już nie wiem potem tego szkła się nie odklei a jak odklei to klej zostanie i telefon do dup?\

 

jeszcze koledzy spytam czy z tego 6s bede zadowolony? jesli chodzi o net? i czy bedzie on lepszy od xperia hmm kumpel m xperie rok temu kupion za 1300zł aparat 20mxp chyba a mi pasuje lepszy mieć może nie pod względem aparatu bo widzę nawet samsung s7 itp wszystko maks do 13mpx ma..a dopiero xperie mają po 20 ale czy pomiajac te 20mpx będzie ten 6s bił na głowe xperie taką za 1300zł?

 

jeszcze wieczorkiem podrzucę telefoniki ale myślę,że na 6s przystanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuje szkła, które przykleja się do ekranu na jakikolwiek klej - zniszczysz sobie ekran. Wybierz tylko takie, które trzymają się na zasadzie elektrostatycznej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuje szkła, które przykleja się do ekranu na jakikolwiek klej - zniszczysz sobie ekran. Wybierz tylko takie, które trzymają się na zasadzie elektrostatycznej.

 

 

hmm to co podałem za 40zl będzie takie? bo pisze ze trzeba pęcherzyki powietrza usuwać eh.. telefonu nie ma a juz problemy bo dać ponad 2kafle i zarysować to zawał murowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta co podałeś trzyma się bez kleju.

 

Jeśli do tej pory nie używałeś IOS to nie widze sensu kupowania 2letniego teleofnu.

 

Dysponujesz tak dużym budżetem, że moim zdaniem powinieneś wybrać G6, S7, P10 lub OP5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli do tej pory nie używałeś IOS to nie widze sensu kupowania 2letniego teleofnu.

Ale dlaczego? Co ma jedno z drugim wspólnego? IOS jest specyficzny, ma pewne rozwiązania, które nie każdemu muszą pasować, ale to dobry system, który ma wiele zalet. To, że autor wątku "kupuje oczami" (przynajmniej tak wynika z powyższych postów), to jego sprawa i jego kasa, jednak pisanie, iż kupowanie 6S jest bez sensu... jest bez sensu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

S7 edge jest w budżecie (2150).

iPhone 6s ok, ale bateria strasznie licha.

W sumie to g6 albo p10, wielkiego wyboru nie ma, bo mimo iż reszta nie jest zła to bateria...

A jak nie zależy nam na stabilizacji obrazu to honory będą odpowiednie.

 

Gdzie mate 9pro w takich pieniądzach?

 

A co do g6. Zauważyłem, że wychwalany jest tam aparat glownie ze względu na szerokokątny obiektyw. Ale tak to mamy tem sam sensor co w sredniakach jak redmi note, cool i inni. Soft nie przeskoczy sprzętu i patrząc po porównaniach zdjęć 1:1 nie jest tak super jak piszą.

Podobnie xz premium. Że super aparat, super do zdjęć ale tu wow robi slow Motoin. A o jakości samych zdjęć już ciszej...

Asus zenfone zoom też przewinął się w kilku zestawieniach i nie wypadał dużo gorzej od "czołówki" a niekiedy lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to g6 albo p10, wielkiego wyboru nie ma, bo mimo iż reszta nie jest zła to bateria...

W OP5 bateria jest bardzo dobra, z tego co wiem, to lepsza niż w G6 i P10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jaka kolejnośc byście ułożyli dla takich telefonów

 

1.HUAWEI P10 około 2150

 

2.SMARTFON LG G6 około 2000/2100

 

3.galaxy s7 około 1800zł

 

4.iphone 6s space grey 32gb około 2250zł

 

 

najbardziej podoba mi się iphone 6s i galaxy s7

 

tylko nie wiem który z nich lepszy będzie dla mnie

aha iw czym ten edge s7 lepszy od s7 jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My też nie wiemy, który będzie lepszy dla Ciebie, bo każdy z nich spełnia opisane w pierwszym poście warunki. W zasadzie spełnia je 95% sprzedawanych obecnie smartfonów ze średniej i wyższej półki. Więc bądź bardziej precyzyjny w kwestii tego, na czym Ci zależy. Poza wyglądem, bo to subiektywna kwestia - mnie z powyższych najbardziej się podoba G6, ale za posiadaną przez ciebie kasę nie brałbym żadnego z powyższych tylko OnePlus5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W OP5 bateria jest bardzo dobra, z tego co wiem, to lepsza niż w G6 i P10.

Ale wyraźnie aparat odstaje :(

 

Edit

I co to za ceny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się wskazać. To inne systemy, inne telefony. I S7 gdy edge w cenie to głupota rozpatrywać.

 

I 6s za 2300 jak za 2650 jest 7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

S7 edge ma bardzo specyficzny, zagięty ekran, do którego ciężko dobrać obudowę i szkło (i w opinii wielu osób nie wnosi nic w kwestii zwiększonej efektywności), więc pamiętaj o tym, gdybyś miał go rozpatrywać. Zaletą jest na pewno większa bateria niż w S7. Reszta parametrów jest identyczna.

 

Decyzji nikt za ciebie nie podejmie. Jak nie możesz się zdecydować, a ograniczyłeś liczbę telefonów do dwóch, to... rzuć monetą. Do codziennego korzystania i tych zastosowań co wskazałeś, oba okażą się zadowalającym wyborem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje, że wystarczy mu cokolwiek co dzwoni i ma przeglądarkę. Nawet coś do 1000zl.

Kupi sobie coś z mocną bateria, wydajnym prockiem z 3gb ram i będzie bardziej zadowolony. Kupi S7 czy 6s i będzie płacz że bateria dnia nie trzyma a kupę kasy wydane.

Redmi note 4 mu wystarczy, Asus zenfone 3.

 

Edit

Masz tu poważniejsze porównanie aparatów w S7 i 6s. Co do działania to iphon będzie szybszy, stabilniejszy i mniej problemowy.

http://www.fotopolis.pl/testy/mobile/26838-samsung-galaxy-s7-vs-iphone-6s-porownanie-testy-studyjne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy jednak stoję przed wyborem galaxy s7 około 1900zł lub iphone 6s 2200zł

 

nie ukrywam,że wolał bym mniej wydać..oba mi się podobają

 

oczekuje by net dobrze działał..GPS to sam nie wiem który wybrać z tych dwóch

 

czy galaxy s7 ma gorill glas? nie trzeba szkła dokupować ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...