Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

maciej565

Problem z czestotliwoscia odswiezania (Hz)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam gtx 950 i mam ustawione niestandardowe odswiezanie monitora 75hz (natywne to 60hz).

Przed formatem dysku bylo wszystko okej, w grach normalnie mialem 75hz, aktualnie po formacie cos sie psuje i wyzej niz 60hz nie moge miec.

Na pulpicie normalnie 75hz a kiedy wlaczam gre na fullscreena to resetuje sie na 60hz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monitor benq gl2250hm, chociaz uwazam, ze nie ma to wiekszego znaczenia, chodzi o to, ze przed formatem dzialalo a teraz nie dziala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym że ten monitor nie obsługuje 75Hz chyba że w małych rozdzielczościach np:1280x1024 itp. patrz instrukcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ustawieniach nvidii mozna ustawic niestandardowa rozdzielczosc, monitor jest w stanie pociagnac nawet 84hz przy rozdzielczosci FullHD. Jedyny problem jaki mam to to, ze po wlaczeniu gry na fullscreena odswiezanie ekranu ulega zmianie i znowu jest 60Hz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiazany, gre po prostu minimalizuje poprzez klikniecie ctrl+enter, potem z powrotem ctrl+enter i czestotliwosc jest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...