Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Mały Głod

Najbardziej oczekiwane gry 2018r

Rekomendowane odpowiedzi

Mówisz rezurekcja bijatyk na PC (i ogółem) trwa w najlepsze? :cool:

 

Dobra, dobra... już nie będę. :E

Jak najbardziej zmiany idą w dobrą stroną w dziedzinie wirtualnego łomotu, a do pełni szczęścia brakuje tylko nowej odsłony VF oraz DOA, ale w drugim przypadku prace idą ostatnio tylko w ciuchy i cycki :E

 

KI, SF, Tekken, KOF, DOA, MK, Injustice, a teraz plota o nowym SC, toż to więcej niż na PS4 :lol2:

 

 

Ps.

Na pewnych portalach i forach znów będzie ryk i atak furii :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje premiery na następny rok zamówione w pre order;

1.Monster Hunter World

2.Far Cry 5

3.The Crew 2

Moim zdaniem trzy gry będą dobrymi premierami a czas pokaże co przyniesie kolejny rok 2018.

 

Ja się pytam jak można zamawiać gry w pre-orderze? Preciez to jak karmienie raka... .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przejrzeniu wszystkich postów z obu stron wychodzi na to, że najwięcej osób wymienia

 

57YhSOm.jpg

 

Vampyr w najbardziej oczekiwanych grach 2018 roku :D

 

Vampyr

 

Vampyr

 

Vampyr

 

Vampyr

 

Vampyr

 

Vampyr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na poważnie edytowałem moją listę pre order i uważam że Crackdown 3 to jedna wielka niewiadoma albo będzie dobrą grą albo porażką. Kingdom Come: Deliverance może okazać się zaskoczeniem wśród premier 2018. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oosbiście czekam mocno na Vampyra i to naprawdę mocno.

Następne tytuły to FFXV i liczę na Techland że być może zapowie Dying Light2 a może też wyda w 2018 roku.

Akurat Dying Light2 jestem skłonny wziąć w ciemno, pod co-opa powinno być genialnie jak z jedynką.

 

Metro powinno być solidne i klimatyczne jak każda część dodatkowo liczę na konkretne "grafizmy" w przypadku Exodusa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oosbiście czekam mocno na Vampyra i to naprawdę mocno.

Następne tytuły to FFXV i liczę na Techland że być może zapowie Dying Light2 a może też wyda w 2018 roku.

Akurat Dying Light2 jestem skłonny wziąć w ciemno, pod co-opa powinno być genialnie jak z jedynką.

 

Metro powinno być solidne i klimatyczne jak każda część dodatkowo liczę na konkretne "grafizmy" w przypadku Exodusa

Najbardziej prawdopodobnie że Dying Light 2 zostanie zapowiedziane na E3 2018 i znowu będzie się miło spędzało czas na ubijanie zombiaków :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie tylko ja czekam na Dying Light :) Zwłaszcza, że kiedyś czytałem, chyba jeszcze przed wyjściem DLC, że mają sporo pomysłów ale ogranicza ich sprzęt. Ale to było za czasów zwykłego PS4 i XOne. No to teraz mają na co wydawać :)

A tak na na 2018 jedyny zakup na premierę to Far Cry 5. I może Days Gone ale to na razie tak pół na pół.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ludziska się zgodzicie ze mną ale czy twórcy gier wiedzą już o konsolach 9 generacji i małymi kroczkami przygotowują gry do następnej generacji. :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynie The Last of Us2

Red Dead Redamption 2

i God of War 4

Agony ( polska giera ;) )

ewentualnie jakiś FPS od Bethesdy typu nowe dodatki do Wolfa/dooma i

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje premiery na następny rok zamówione w pre order;

1.Monster Hunter World

2.Far Cry 5

3.The Crew 2

4.Pure Farming 2018

5.The Crew 2

Moim zdaniem wyżej wypisane gry będą dobrymi premierami a czas pokaże co przyniesie kolejny rok 2018.

 

Gry zacząłem kupować cyfrowe bo porostu jest wygodnie. :exclam:

 

 

zamówione w pre order

 

pre order

 

pre order

 

pre order

 

pre order

 

pre order

 

 

Weź idź skocz mostu czy coś :tse:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czasach, kiedy coraz więcej gier okazuje się crapami czekam tylko na RDR2, reszta to dla mnie wielka niewiadoma. Fajnie jakby Monster Hunter wyszedł na poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

The Last of Us 2 i Metro Exodus :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Metro Exodus,

The Wolf Amon Us Season 2,

Pure Farming,

Far Cry 5,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie kiedy będzie podana data premiery Red Dead Redemption II bo na razie cicho sza.

 

Jeżeli kupie grę pudełkową czy cyfrowo w ciemno na pewno to będzie gra Monster Hunter World bo naprawdę filmiki z rozgrywki były naprawdę ciekawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warhammer 40K Gladius: Relics of War, wreszcie coś dla mnie w uniwersum W40K, czyli strategia 4X i może Metro Exodus, ale najpierw muszę przeczytać Metro 2035 Gułhovskiego. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W świecie piszczy, że DOA6 może nadejść :) Po zapowiedzi nowego SC, został by tylko tytuł od SEGI do wskrzeszenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Metro Exodus

monster hunter world

vampyr

darksiders3

 

Konsolowe

spider-man ps4

red dead redeption 2 ps4

god of war ps4

bayonneta 2i3 switch

Pokemon switch

metroid prime 4 switch

 

i to tyle jezeli chodzi o remastery na razie

dmc1,2 pc

madevil ps4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie nr 1 anthem, jak to zobaczylem to masakra, dla mnie miazga grafika i ten swiat. ciekawe jakie to bedzie mialo wymagania. kolejne to metro i far cry 5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

system shock3....a tak na serio Kolejny far kraj amerykan edyszyn.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anthem =kolejne destiny " na 10 lat " i bullshit wypełniony mikrotrasakcjami, contentem który kończy się po miesiącu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Zestaw z obudowa i zasilaczem: i5-8500 Płyta MSI 1151 m.atx Dysk m.2 256GB DDR4 8GB RX560 4GB - sprzedam 800 zł zdjęcia dodam za 24h  
    • Kupię kamerę Blackmagic 2.5k 
    • Cały czas na tym samym kablu jedziesz? A np. wyciągnięcie i ponowne włożenie kabla nie likwiduje problemu?
    • Jak oni te pasty nakładają? Ręcznie czy maszynowo? Bo jak miałem 970 strixa, to po chyba 4-5 latach od kupna uznałem że wymienię pastę, bardziej z ciekawości jak to się robi, niż ze wzrostu temperatur, jak ściągnąłem chłodzenie, to sobie myślę WTF? Pasta tak walnięta jakby ktoś to po kilku głębszych robił, nie wiem ale połówka rdzenia była bez pasty  może to tak miało być, bo wsumie jeden jedyny raz wymieniałem pastę na gpu.
    • Nie ma czegoś takiego... ta zgoda podobno istniała już kilka razy w ciągu kilku miesięcy, a jednak... Obecnie Partia Republikańska w większości to opłacane przez Putina pionki, mniejszość to ta, która chce pomóc Ukrainie. Do tego masz karierowiczów, którzy zrobią wszystko(Johnson, który bez przyzwolenia Trumpa nie kiwnie palcem). Trump jest najważniejszym politykiem po prawej stronie w USA i to on decyduje o kształcie i kierunkach polityki Partii Republikańskiej. Właśnie z tego powodu rozdzielili te pakiety pomocowe, bo okazało się, że część demokratów nie chciała poprzeć pomocy dla Izraela(morderstwa osób cywilnych w Gazie), a tym samym dla Ukrainy i zrobił się kłopot. Teraz pomoc dla Izraela przejdzie, a pomoc dla Ukrainy zostanie uwalona, jeśli w ogóle zostanie poddana pod głosowanie. Reagan przewraca się w grobie, bo jest totalnie niezrozumiałe czym stała się prawica w USA i czyich interesów broni.    Kiedy Russia Today wchodzi za mocno... "Ukraińscy naziści, którzy powinni oddać Rosji część swojego terytorium". Tak wygląda dzisiaj przeciętny Republikanin, który przedstawia narrację i propagandę rosyjską. Przerażające do czego mogą doprowadzić pieniądze i głosowanie na populistów. To pokazuje jak mocne wpływy ma Rosja w USA(ale to już wiadomo oficjalnie po raporcie dotyczącym wyborów i wygranej Trumpa).
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...