Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Tamiflu1995

Zestaw Multimedia/Cities Skylines/B-OC/Monitor/max.3500

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was Drodzy Forumowicze,

nadepnąłem na laptopa i się troszeczkę zrobił bezużyteczny, dlatego bardzo Was proszę o pomoc :)

Sprawa wygląda następująco:

Budżet określony do max. 3500 zł, w tej cenie chciałbym się zmieścić w całym komputerze + monitorze (22-24cale),

wszystkie podzespoły muszą być nowe i na gwarancji. Wstępnie zainteresowałem się cenami monitorów i wiem, że najprostszy monitor w tej wielkości(jestem bardzo niewymagający) można zakupić za około 500-600zł, więc na samą skrzyneczkę mam ok.3000 zł. Komputera używam głownie do przeglądania internetu, nauki, jednakże mam pewną słabość. Jest nią gra Cities Skylines, która potrzebuje dużo pamięci RAM. Z tego co się dowiadywałem na forach 8 giga to zdecydowanie zbyt mało dla tej gry, dlatego potrzebuję min.12, a lepiej 16 gigabajtów. Przewertowałem dziesiątki gotowych rozwiązań zestawów z różnych forów, jednakże wszystkie w tym przedziale cenowym uwzględniają 8 giga. Bardzo dziękuję za wszelką pomoc, bo niezbyt wiem co można by uciąć, żeby tyle pamięci mieć. Pozdrawiam serdecznie, Kuba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP

Podałem takie pamięci i zasilacz by worobić się w budżecie, który określił autor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, podaje tylko lepsze propozycje przy małej dopłacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...