Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

stoper-ka

Regularna codzienna zawiecha komputera

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przyznaję się od razu, nie wiem jak pisać na forum i sorki jeśli temat założyłem a nie podpiąłem pod istniejący. Od kilku miesięcy regularnie i codziennie zawiesza mi się komputer, nie zauważyłem by działo się to o określonej godzinie. Po restarcie wyskakuje komunikat (koło zegara) o jakimś błędzie związanym z kartą graficzną (Radeon .... coś tam....default i coś tam jeszcze) nie pamiętam dokładnie tego komunikatu. Usuwałem, instalowałem od nowa sterowniki i nic nie pomaga, mam automatyczne powiadomienia o dostępnych aktualizacjach i instaluje je od razu gdy się pojawiają. To już staje się uciążliwe gdy komp się wiesza podczas gry lub edycji jakiegoś pliku albo pracy nad czymś ważnym. Proszę was o pomoc, może znajdziemy rozwiązanie wspólnie. Pozdrawiam Sebastian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz jaki masz komputery, i konkretny komunikat błędu, a nie "coś tam, coś tam".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę poczekać na kolejną zawiechę.

 

No i pojawił się ów komunikat

" Default Radeon WattMan settings have been restored due to an unexpected system failure "

Nadal nie wiem skąd ten problem

 

CPU Intel Core i5-4460 MSI Z97S SLI Krait Edition GPU AMD Radeon R9 200 Series RAM 2x4 GB Skill SSD M-2 KINGSTON 128GB Transcend 256GB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...