Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

marafit

PPM zamiast LPM, Windows XP

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z komputerem (Win XP), zamiast LPM mam PPM, a PPM w ogóle nie działa, w panelu sterowania i folderze Mysz zmienialem przyciski i nic to nie pomaga, na innej myszce również mam ten problem, jest to komputer siostry i jest bardzo jej potrzebny także proszę o pomoc.

Według jej opowiadań zrobiło jej się to podczas normalnego przrgladania stron, nic wtedy nie pobierala.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa. Proponuję przywrócić system do czasu sprzed tej "awarii".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety przywracanie systemu nie było włączone i nie da się wrócić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nacisnij win +r, wpisz regedit, znajdź klucz

 

HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Class

 

rozwiń strzałką, klikaj na podklucze ze strzałkami, jak po prawej będzie kontrolery uniwersalnej... sprawdź, czy nie ma tam wpisu upperfilter\lowerfilter

 

wpisz do win-r devmgmt.msc, rozwiń myszki i inne urządzenia, kliknij prawym na myszce, właściwosci, zaawansowane, ewentualnie zmień częstotliowść próbkowania, na mniejsza, itp, jeśli można

 

ale nie wiem, czy dla myszki na usb w ogóle będzie, jeśli nie spróbuj w kontrolery uniwersalnej.., kliknij prawym na kocentrator, właściwosci, jeśli podłączona myszka powinna być zakładka urządzenie... coś w tym guscie, sprawdź, czy tam nie będzie częstotliwosci, itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...