Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

MasterB

Wyłączanie się komputera

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Od pewnego czasu mam pewien problem, który wcześniej nie występował - wyłącza mi się komputer podczas grania w gry... Wracałem do starszych sterów grafiki, ale to nic nie pomogło, czyściłem komputer z kurzu itd. to też nic nie dało. Specjalnie w MSI Afterburner ustawiłem na grafie żeby wentylatory działy na 80-100% bo podejrzewałem że karta graf. się przegrzewa... ale to nie przez to. Aktualnie gra wyłącza się gdy gram w Cities Skylines oraz ETS2 w innych grach nie sprawdzałem... pamiętam jak W3 na high/ultra działało i komputer wgl się nie wyłączał :/

Mam podejrzenie że to wina zasilacza, ale nie jestem pewien. Może jakaś wada po czasie się ujawniła..

 

Tu dziennik z podglądu zdarzeń:

 

oSHYgiTTSeKNtjfH2JaaRg.png

 

 

Konfig:

 

i5 4460

MSI R9 380 2GB

HyperX 8 GB RAM

Corsair VS 450

Seagate 1TB

 

Stery grafy: Radeon Crimson Edition 17.6.2

 

Dziękuję za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze podejrzewasz zasilacz. Za jakiś czas zasilacz ci całkowicie odmówi posłuszeństwa. Już to osobiście przerabiałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komputer jest użytkowany już 2 lat więc być może jakaś linia osłabła, choć na sensorach (niby) trzyma stałe napięcie. Jeśli już zasilacz to poradź na jaki wymienić.

 

Co myślisz o tym? - SilentiumPC Vero L2 600W albo SilentiumPC Vero M2 Bronze 600 W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...