Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Hammster

Dziwny problem w resetem komputera

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich na forum. Pisze tego posta poniewaz moja wiedza juz mnie zawiodla jak chodzi o moj problem. Otoz zlorzylem swoj komputer w kwietniu 2017 roku. Plyta MSI gaming 7 x99, proc I7-6800k, 32GB ramu HyperX salvage 4x8 2400Hz, Asus Strix GTx 1080ti OC, chlodzenie cpu kraken x62. Od momentu zlorzenia komputera wystepowal problem, ze raz dziennie po pierwszym uruchomieniu komputera i laczeniu jakiejkolwiek gry i odczekaniu od 1 do 15 min wystepowal crash DirectX stwierdzajacy, ze urzadzenie zostalo odlaczone fizycznie po czym wracalo do pelnej sprawnosci. Po tym moglem nuz grac w kazdy dowolny tytul do momemtu gdy nie wylaczylem komputera na parenascie godzin poniewaz wtedy ten crash wracal. Teraz po ostatniej aktualizacji Windowsa 10 problem poszdl krok dalej. Teraz juz nie crashuje sterowniko lub directX. Teraz caly komputer sie restartuje i po ty restarcie ponownie zaden tytul nie stanowi przeszkody. Kontakowalem sie z Microsoftem. Postawilem system ok 5 razy w przeciagu ostatnich 2 tyg. I nic. Przy "swierzym" wlaczeniu komputera moge go stresowac ile wlezie, np. dzis podczas rozmowy z supportem microsoftu stresowalem cpu oraz gpu Furmarkiem ponad 1,5h i nic. Temperatura cpu doszla do 69 stopni, gpu 65. Sprawdzilem Ramy programem diagnostycznym wszystko bylo OK. Po tym wszystkim wlaczylem jedna gre i po 3 min wystapil Reset komputera. Zasilacz jest sprawny Corsair 1000i. Mam dosc duze doswiadczenie jak chodzi o komputery, ale w tym przypadku juz rozkladam rece. Dodatkowe informacje nic nie jest OC tylko gpu fabrycznie. Moze znajdzie sie ktos kto spotkal podobny problem. Dziekuje z gory za pomoc. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...