Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość BloodyStorm

Najlepsze słuchawki Headset za około 200zł

  

1 użytkownik zagłosował

  1. 1. Które z poniższych headsetów będą najlepsze za około 200zł?

    • HyperX Cloud Stinger
      0
    • Steelseries Siberia 200
      0
    • Logitech G231 Prodigy
    • Razer Kraken Pro
      0
    • Sharkoon Shark Zone H40
      0
    • Cougar Immersa 300H
      0
    • Inne(Przedstaw swoją propozycję w poście)
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Gość BloodyStorm

Witam. Z racji tego, że w ostatnim temacie, który założyłem nikt nie pomógł, zwracam się ponownie teraz z przygotowaną listą headsetów w cenie około 200zł. Aktualnie posiadam Superluxy HD681 i Zalmana ZM-Mic1 i chciałbym to wymienić z kilku powodów. Superluxy grają świetnie i mimo tanich materiałów są dosyć wytrzymałe. Niestety po dwóch godzinach użytkowania słuchawki strasznie mnie uciskają i to mi przeszkadza. Do dłuższego użytkowana średnio się nadają. A ten mikrofon zalmana jest dosyć cichy, pewnie wina braku dobrej karty dźwiękowej.

 

Byłbym wdzięczny za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krakeny i siberie od razu odrzuc z miejsca - jakosciowo to nie sa sluchawki warte 100zl.

Ja podobny komplet jak Twoj wymienilem na HyperX Cloud i nie narzekam, wygodniejsze, lepszy dzwiek, pady o wiele lepsze, mikrofon ciezko ocenic mnie samemu, jesli chodzi o komunikacje przez discorda czy innego TSa to raczej nie ma roznicy na niekorzysc na pewno.

Raczej w tej cenie nic lepszego nie ma jesli o HEADSETY chodzi, natomiast mozesz zastanowic sie nad wymiana samych sluchawek i zostawic obecnego zalmana - np. Encore Rockmaster OE

 

PS. HyperX Cloud w gearbescie za 185zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie również HyperX Cloud Core i dorzucam jeszcze Sharkoon B1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BloodyStorm

Szukam tylko z polskiej dystrybucji i za około 200zł +/- 10zł. Nie mam zamiaru dopłacać, bo dopłacać to można cały czas. Interesuje mnie odpowiedź z tych wymienionych ewentualnie jakieś inne propozycje do tego budżetu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BloodyStorm

No właśnie też się zastanawiałem od samego początku na tymi Stingerami. Te Superluxy nie wyglądają na wygodne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super wygodne pady, tak patrząc po samych zdjęciach, maję te Cougary Immersa 300H, pytanie jak u nich z dźwiękiem? Nikt na tym forum jeszcze ich nie polecał. Stingery też są niezłe i to już sprawdzony model. Te Superluxy rzeczywiście pady mają płytsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BloodyStorm

Teraz oglądałem recenzję Sharkoon Shark Zone H40 u Rooshkena i mam mętlik w głowie. Mikrofon jest w nich naprawdę świetny. Cena też dobra.

 

W każdym razie Razery można skreślić, ze względu na słaby mikrofon. Te Cougar Immersy też z tym mikrofonem średnio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...