Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Par_Dez

Nie mogę się zdecydować Epson L386 czy L805 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ moja mało co prawda używana Brother DCP-J315w nie drukuje zdjęć ( dokumenty A4 i owszem ) bo padła postawiłem na EPSONA albo L386 4 kolory, albo L805 6 kolorów no i nie mogę się zdecydować którą wybrać. Czytałem wiele na temat tych modeli drukarek i dalej mam dylemat. Może tutaj ktoś pomoże. Chcę amatorsko drukować zdjęcia głównie 10x15 cm i 13x18 cm. o różnej tematyce i kolorystyce.

Bardzo proszę może tutaj mi ktoś sensownie i rzeczowo odpowie skoro tyle pozytywnych opinii o tej drukarce. Przed chwilą czytałem na jednym z forów same narzekania na drukarki Epson serii, L386, 805. A to trzeba stwarzać odpowiednie profile, a to że kolory odbiegające od normy, a to papiery nie takie i bądź tu człowieku mądry.W końcu dochodzę do wniosku, że kupno drukarki to los na loterii. Można wydać sporo kasy i kupić produkt , który aby działał jak należy wymaga pójścia jeszcze raz do szkoły lub skończenia wyższych studiów. Coraz bardziej ten świat zwariowany i głupi. Im bardziej zaawansowane technologie tym więcej "mądrych".<br style="box-sizing: border-box; color: rgb(42, 46, 46); font-family: "Helvetica Neue", arial, sans-serif; font-size: 15px;">Proszę o pomoc w tych dniach chcę kupić tą drukarkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich na forum. Możesz sprecyzować ile jesteś w stanie przeznaczyć na zakup drukarki? Bo przecież nie musisz ograniczać się tylko do urządzeń Epsona,w przypadku Twoich wymagań i druku kolorowych zdjęć z Epsona faktycznie lepszy byłby model L805.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przeglądzie wszystkich rankingów i testów mam 3 drukarki do wyboru: Jak pisałem L386, L805, i doszła( tak się nią zachwycają ) Canon Pixma MG 6250. Naprawdę mam sporą zagwozdkę, L386 612 zł, L805 1099 zł i Canon 685 zł. Mogę przeznaczyć do 1200 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...