Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

laczek1234

Zablokowana destrukcyjna strone

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nic nie pobierałem ani nic i nagle jak wchodze na steam wyskakuje mi taki komunikat http://scr.hu/2tdr/th7qm

 

o co chodzi? nigdy nie instalowałem nortona patrzyłem w panelu sterowania nie mam go tez zainstalowanego

Prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co zakładasz drugi taki sam temat,jak nie przerobiłeś pierwszego :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co zakładasz drugi taki sam temat,jak nie przerobiłeś pierwszego :lol2:

bo problem zniknął z "Połączenie nie jest prywatne" ale mam teraz problem z norton connectsafe

edit a tak to wyglada http://scr.hu/2tdr/rh9j7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej masz ten sam problem,blokuje ci strony norton connectsafe ale skoro twierdzisz że nie ma go jak odinstalować to sprawdź CCleanerem czy np. nie ma go tam do odinstalowania,czy czasem nie uruchamia się ze startem systemu i oczyść przy okazji system tym programem.Możesz też użyć Norton Removal Tool i sprawdzić czy to coś da.Z jakiego neta korzystasz,masz router..jeśli to jaki?

Szczegóły programu

URL: dns.norton.com/dnsweb/homePage.do

Linki pomocy: community.norton.com/t5/Norton-DNS-Public-Beta/bd-p/DNS_pb

Folder instalacyjny: C: \ Program Files \ Norton DNS

Odinstaluj: C: \ Program Files \ Norton DNS \ Uninstall.exe

Szacunkowy rozmiar: 1000,97 KB

Pliki programów Pliki instalowane przez Norton DNS

NortonDNSUp.exe - Asystent uaktualniania DNS firmy Norton

NortonDNSSvc.exe - usługa DNS Norton

Uninstall.exe - Norton® DNS

DynLib.dll - Norton DNS (DynDNS® Dynamic Link Library)

NortonDNSConfig.exe - Narzędzie konfiguracyjne Norton DNS

NortonDNSControl.exe - kontroler usług podwyższonego poziomu Norton DNS

NortonDNSTray.exe - ikona powiadomienia programu Norton DNS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej masz ten sam problem,blokuje ci strony norton connectsafe ale skoro twierdzisz że nie ma go jak odinstalować to sprawdź CCleanerem czy np. nie ma go tam do odinstalowania,czy czasem nie uruchamia się ze startem systemu i oczyść przy okazji system tym programem.Możesz też użyć Norton Removal Tool i sprawdzić czy to coś da.Z jakiego neta korzystasz,masz router..jeśli to jaki?

Szczegóły programu

URL: dns.norton.com/dnsweb/homePage.do

Linki pomocy: community.norton.com/t5/Norton-DNS-Public-Beta/bd-p/DNS_pb

Folder instalacyjny: C: \ Program Files \ Norton DNS

Odinstaluj: C: \ Program Files \ Norton DNS \ Uninstall.exe

Szacunkowy rozmiar: 1000,97 KB

Pliki programów Pliki instalowane przez Norton DNS

NortonDNSUp.exe - Asystent uaktualniania DNS firmy Norton

NortonDNSSvc.exe - usługa DNS Norton

Uninstall.exe - Norton® DNS

DynLib.dll - Norton DNS (DynDNS® Dynamic Link Library)

NortonDNSConfig.exe - Narzędzie konfiguracyjne Norton DNS

NortonDNSControl.exe - kontroler usług podwyższonego poziomu Norton DNS

NortonDNSTray.exe - ikona powiadomienia programu Norton DNS

zrobiłem tak norton narazie mi nie wyskakuje ale mam problem teraz z tym http://scr.hu/2tdr/7wil1

korzystam z multimedi router arris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz problem z certyfikatami w takim razie...problem ten jest znany w chrome,masz zaktualizowany system?Na pewno masz aktualną datę i godzinę...musisz to sprawdzić w routerze i biosie.Ewentualnie możesz spróbować przestawić datę na starszą,odświeżyć przeglądarkę a później powrócić do aktualnej i ponownie odświeżyć to też coś komuś dało ...problem z certyfikatami powstał po którejś aktualizacji win 10 i występuje głównie na chrome więc może zmień przeglądarkę.

A to z pomocy chrome jak byś poszukał:

„Połączenie nie jest prywatne” lub „NET::ERR_CERT_AUTHORITY_INVALID” lub „ERR_CERT_COMMON_NAME_INVALID” lub „NET::ERR_CERT_WEAK_SIGNATURE_ALGORITHM”

Jeśli wyświetla Ci się błąd dotyczący SHA-1, poproś właściciela strony o zaktualizowanie jej certyfikatu. Dowiedz się, dlaczego funkcja SHA-1 nie jest obsługiwana.

 

Jeśli pojawia się błąd dotyczący HSTS, certyfikatów prywatności lub nieprawidłowych nazw, spróbuj wykonać te czynności:

 

Krok 1. Zaloguj się w portalu

Jeśli łączysz się z nową siecią Wi-Fi, która ma portal logowania, spróbuj się zalogować.

 

Spróbuj wejść na dowolną stronę, której adres zaczyna się od http://, np. http://example.com.

Na stronie logowania portalu, która się otworzy, zaloguj się, by skorzystać z internetu.

Krok 2. Otwórz stronę internetową w trybie incognito (tylko na komputerze)

Otwórz stronę w oknie incognito.

 

Jeśli się ona otworzy, oznacza to, że błąd powoduje rozszerzenie Chrome. Aby go naprawić, wyłącz rozszerzenie. Dowiedz się, jak wyłączyć rozszerzenia Chrome.

 

Krok 3. Zaktualizuj system operacyjny

Upewnij się, że na urządzeniu masz zainstalowaną aktualną wersję systemu operacyjnego Windows, MAC OS lub innego.

 

Krok 4. Tymczasowo wyłącz oprogramowanie antywirusowe

Ten błąd występuje, jeśli używasz oprogramowania antywirusowego z „ochroną HTTPS” lub „skanowaniem HTTPS”, które nie pozwala Chrome nawiązać bezpiecznego połączenia.

 

Aby rozwiązać problem, wyłącz oprogramowanie antywirusowe. Jeśli strona się otworzy, pamiętaj, by podczas odwiedzania bezpiecznych witryn wyłączać to oprogramowanie.

 

Pamiętaj, by ponownie włączyć oprogramowanie antywirusowe, gdy skończysz korzystać z przeglądarki.

 

Krok 5. Uzyskaj dodatkową pomoc

Jeśli nadal pojawia się błąd, skontaktuj się z właścicielem strony. Więcej pomocy możesz też uzyskać na Forum pomocy Chrome.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz problem z certyfikatami w takim razie...problem ten jest znany w chrome,masz zaktualizowany system?Na pewno masz aktualną datę i godzinę...musisz to sprawdzić w routerze i biosie.Ewentualnie możesz spróbować przestawić datę na starszą,odświeżyć przeglądarkę a później powrócić do aktualnej i ponownie odświeżyć to też coś komuś dało ...problem z certyfikatami powstał po którejś aktualizacji win 10 i występuje głównie na chrome więc może zmień przeglądarkę.

A to z pomocy chrome jak byś poszukał:

„Połączenie nie jest prywatne” lub „NET::ERR_CERT_AUTHORITY_INVALID” lub „ERR_CERT_COMMON_NAME_INVALID” lub „NET::ERR_CERT_WEAK_SIGNATURE_ALGORITHM”

Jeśli wyświetla Ci się błąd dotyczący SHA-1, poproś właściciela strony o zaktualizowanie jej certyfikatu. Dowiedz się, dlaczego funkcja SHA-1 nie jest obsługiwana.

 

Jeśli pojawia się błąd dotyczący HSTS, certyfikatów prywatności lub nieprawidłowych nazw, spróbuj wykonać te czynności:

 

Krok 1. Zaloguj się w portalu

Jeśli łączysz się z nową siecią Wi-Fi, która ma portal logowania, spróbuj się zalogować.

 

Spróbuj wejść na dowolną stronę, której adres zaczyna się od http://, np. http://example.com.

Na stronie logowania portalu, która się otworzy, zaloguj się, by skorzystać z internetu.

Krok 2. Otwórz stronę internetową w trybie incognito (tylko na komputerze)

Otwórz stronę w oknie incognito.

 

Jeśli się ona otworzy, oznacza to, że błąd powoduje rozszerzenie Chrome. Aby go naprawić, wyłącz rozszerzenie. Dowiedz się, jak wyłączyć rozszerzenia Chrome.

 

Krok 3. Zaktualizuj system operacyjny

Upewnij się, że na urządzeniu masz zainstalowaną aktualną wersję systemu operacyjnego Windows, MAC OS lub innego.

 

Krok 4. Tymczasowo wyłącz oprogramowanie antywirusowe

Ten błąd występuje, jeśli używasz oprogramowania antywirusowego z „ochroną HTTPS” lub „skanowaniem HTTPS”, które nie pozwala Chrome nawiązać bezpiecznego połączenia.

 

Aby rozwiązać problem, wyłącz oprogramowanie antywirusowe. Jeśli strona się otworzy, pamiętaj, by podczas odwiedzania bezpiecznych witryn wyłączać to oprogramowanie.

 

Pamiętaj, by ponownie włączyć oprogramowanie antywirusowe, gdy skończysz korzystać z przeglądarki.

 

Krok 5. Uzyskaj dodatkową pomoc

Jeśli nadal pojawia się błąd, skontaktuj się z właścicielem strony. Więcej pomocy możesz też uzyskać na Forum pomocy Chrome.

czytałem to tez to nie pomogło narazie usunąłem akutalizacje ale windows 10 jest taki chodz wylaczylem automatyczne aktualizacje ponownie sie zainstalowaly.Narazie zobacze czy to bedzie nadal sie dzialo

edit nadal norton sie pokazuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O mamo...na nortona jest tylko jeden sposób...ustawienie DNS ale to masz dobrze,odinstalować i usunąć pozostałości,przelecieć system ccleanerem i malwarebytes,na drugi problem skoro daty na routerze w biosie i systemie (strefa czasowa) są poprawne,aktualizacja certyfikatów która powinna nastąpić przez WU,dawniej pomagało zainstalowanie ręczne ale nie na win 10...to pozostaje zmienić przeglądarkę na firefoxa bo on ma swoją bazę certyfikatów...ja mam operę ale nie wiem jak z jej bazą...ostatecznie instalacja systemu na nowo.Sprawdź ustawienia w routerze może coś namieszane jest,jeśli masz stałe IP czy zmienne to w zależności od tego konfigurujesz router a to znajdziesz w google.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmień w ustawieniach karty sieciowej protokół TCP/IP i ustaw adres DNS na 8.8.8.8 i 8.8.4.4 to są serwery gogle.

IP zostaw na automatycznym.

Złapałeś jakiś syf i pewnie podmienił ci serwery DNS w komputerze.

Zmień u sprawdź.

Dzięki zmianie serwera DNS na lewy atakujący może reklamy wstrzykiwać do stron (najmniej groźne) a nawet przekierowywać na fałszywe strony bankowe czy inne. Tak się później wyciąga hasła do skrzynek pocztowych banku etc. Jak już mają loginu i hasła do skrzynek to i wiedza z jakich serwisów korzystasz to już później z górki mają.

Najczęściej właśnie wtedy certyfikaty SSL się plują że nie są zgodne albo poprawnie podpisane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...