Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

LakiLuceQ

Karta graficzna do 500 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! W starym komputerze o takich podzespołach https://imgur.com/a/T0ikN spaliła mi się karta graficzna, więc prosze Was forumowicze o pomoc w znalezieniu karty graficznej do 500 zł. Proszę o jak najszybszą odpowiedź!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic lepszego za 500 zł nie ma. Co do modelu to jak każda 1050-tka cicha i chłodna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mała poprawka niestety za 500 zł nie dostaniesz RX więc zostaje 1050

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to teraz musisz sam wybrać w jedne gry radek lepszy w inne gf.

Możesz dołożyć ze 150-160 zł jeśli jesteś w stanie i 1050ti

ok 20% wydajniejsza od tamtych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kiko81 mógłbyś podrzucić linki?

Wtf przecież masz od @kropert?

A jak nie to wpisz na Allegro XFX RX560 4gb i za 499 jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RX 560 jest mało opłacalną, znacznie wolniejszą od 1050 kartą. Ja bym brał 1050 jeśli budżet jest sztywny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RX 560 jest mało opłacalną, znacznie wolniejszą od 1050 kartą. Ja bym brał 1050 jeśli budżet jest sztywny.

rozumiem gdyby różnica pomiedzy tymi kartami wynosila jakies 30% i więcej, wtedy to lepiej by bylo brac szybszą karte, w tym wypadku lepiej brac tego radeona.. 2gb to juz na styk jest do nowszych gier, w takiej forza horizon 3 albo BF1 trzeba mocno kombinowac z kartami 2gb. moze ten radeon nie jest demonem prędkości, ale te 4gb faktycznie sie przydaje szczególnie w takich grach łasych na VRAM jak FH3 czy R7 :E

 

ps. wedlug ostatnich testów 560 jest tylko 10-15% wolniejsza od 1050 więc nie wiem skąd te ''znacznie słabsza'' ? bywają tytuły gdzie 560 wyprzedza gtxa 1050, w takiej forza horizon 3 masz jakies 10FPS więcej od 1050.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...