Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

AdiSMKp

Gigabyte GTX 770 wysokie temperatury

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko. Od 2 dni gram sobie w FIFE 18 i zauważyłem, że temperatury mojej karty graficznej Gigabyte GTX 770 dochodzą do 72-75 stopni. W spoczynku karta ma okolo 37-40 stopni. I nie wiem czy te temperatury są złe i mam się bać, czy mogę spokojnie grać. Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są akceptowalne temperatury dla GPU.

Jeżeli najwyżej przeszkadza Ci hałas dochodzący od chłodzenia, możesz zmienić pastę na GPU.

Byle ostrożnie. I najlepiej na przykładzie tekstu czy filmu kogoś kto już to robił, jak jesteś newbie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od obudowy, ilości wentylatorów, temp otoczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przeszkadza mi ten głośny dźwięk. A nie znam się za bardzo na komputerach, wiec boję się kartę rozkręcać. Tylko chciałem się dowiedzieć czy te temperatury są akceptowalne i mogę spokojnie grać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dopóki karta nie osiąga więcej niż 80C to jest ok, wygrzej karte lepiej jakimś wieskiem 3 i wtedy sprawdz temperatury :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie posiadam wieśka. Jedyne gry w które gram to FIFA,H1Z1,CS:GO W H1Z1 temp. dochodzą do 70stopni, a w CS do 65stopni i tak jak wyżej powiedziałem w FIFIE do 75stopni. Czyli rozumiem, że mam się nie stresować tymi temperaturami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temperatury są ok, typowe dla kart z rodziny Kepler. Kiedyś nawet msi super-hiper gaming osiągały 80 stopni, ale wentylatory chociaż nie wyły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...