Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

tomnml

Laptop z OUTLET w x-kom

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Przymierzam się do zakupu laptopa i znalazłem fajną aukcję na allegro od x-kom. Oferują laptopa MSI w bardzo fajnej cenie, a wady, przez które zostałą obniżona cena są następujące:

-rysy oraz uszczerbek na powierzchni palmrestu

-delikatne odbarwienie z prawej strony matrycy

-produkt z regulaminowego zwrotu, po naprawie w autoryzowanym serwisie producenta (poprawa montażu komponentów, reinstalacja systemu operacyjnego)

 

Czy warto się w to pchać? Głównie chodzi mi o "poprawę montażu komponentów"... Co to może oznaczać? Czy jeśli laptop będzie miał jakieś wady, to mogę oddać go na gwarancje (bo piszą, że jest normalna gwrancja 24msc) i mi to naprawią?

 

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Przymierzam się do zakupu laptopa i znalazłem fajną aukcję na allegro od x-kom. Oferują laptopa MSI w bardzo fajnej cenie, a wady, przez które zostałą obniżona cena są następujące:

-rysy oraz uszczerbek na powierzchni palmrestu

-delikatne odbarwienie z prawej strony matrycy

-produkt z regulaminowego zwrotu, po naprawie w autoryzowanym serwisie producenta (poprawa montażu komponentów, reinstalacja systemu operacyjnego)

 

Czy warto się w to pchać? Głównie chodzi mi o "poprawę montażu komponentów"... Co to może oznaczać? Czy jeśli laptop będzie miał jakieś wady, to mogę oddać go na gwarancje (bo piszą, że jest normalna gwrancja 24msc) i mi to naprawią?

 

Pozdrawiam :)

 

nie spodoba ci się to masz 15 regulaminowych dni na zwrot. Jak pisze w aukcji 24msc gwarancji także

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laptop po naprawie w autoryzowanym serwisie z odrapanym palmrestem i odbarwieniem na matrycy. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oferują laptopa MSI w bardzo fajnej cenie,
Z takimi wadami cena powinna wynosić 1/4 normalnej ceny albo i niższa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laptop po naprawie w autoryzowanym serwisie z odrapanym palmrestem i odbarwieniem na matrycy. :lol2:

Czy z racji odbarwienia na matrycy mogę go oddać na gwarancje i naprawią mi to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy z racji odbarwienia na matrycy mogę go oddać na gwarancje i naprawią mi to?

Wady, o których kupujący wiedział w momencie zakupu, nie podlegają reklamacji.

 

Przecież to jest parodia - sprzedają wadliwy sprzęt jako pełnowartościowy, a Ty się zastanawiasz nad zakupem? Dołóż trochę kasy albo zejdź z parametrów i kup normalny, fabrycznie nowy komp.

 

Kiedyś widziałem, jak X-kom sprzedawał na Allegro w outlecie lapa z uszkodzonym zawiasem. Jaja jak berety! To jest poważna firma? Normalny, poważny sklep najpierw naprawiłby zawias, a potem sprzedawał - to chyba oczywiste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...