Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

artur5272

SAMSUNG UE49MU7002 - czy warto ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , już jestem prawie zdecydowany co do TV , padło na model Samsunga 49mu7002t , zakupu dokonam w Saturnie lub ewentualnie w MEDIA MARKT , budżet jaki chciałem przeznaczyć to było max 4tys , chce jeszcze za 360zł przedłużyć gwarancję na 5 lat i dobrać soundbara z promocja -30% SAMSUNG HW-K470 .

 

Moje pytanie czy dobrze wszystko zaplanowałem , może coś robię nie tak i ktoś odwiedzie mnie od tego pomysłu, może jakiś inny model TV ?

 

Z góry dziękuje za każdy komentarz jak i pomoc. Pozdrawiam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie brał ubezpieczania ("przedłużenia gwarancji").

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ? Ja nie biorę ubezpieczenia za 815zł tylko samo przedłużenie gwarancji na 5 lat .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie to przedłużenie wykupujesz w Saturnie pewie, więc to ubezpieczenie.

 

jak masz możliwości w pokoju weź 55 cali z tej serii. Nie jest wykastrowana i ma panel 10bit, 120 Hz.

 

Ja mam właśnie 49 cali i tak czy siak telewizor jest zacny, ale 55 cali u siebie bym nie zmieścił :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie to przedłużenie wykupujesz w Saturnie pewie, więc to ubezpieczenie.

 

Akurat w tym przypadku to nie jest ubezpieczenie tylko 5-letnia gwarancja PLUS i stroną nie jest tu inny ubezpieczyciel tylko MediaMarkt/Saturn.

 

https://mediamarkt.pl/gwarancja-plus#section1 i warunki OWU https://mediamarkt.pl/gfx/lp/gwarancjaplus/MM_Gwarancja_plus_BW.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie mam możliwości pozwolić sobie na większy rozmiar , brak miejsca ;\

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten telewizor ma matryce 60hz co w tej cenie jest niedopuszczalne :o.

 

Jeśli miał bym coś brać w tej cenie to Panasonica 49PUS7502, 120hz matryca, dobrze współgra z konsolami/PC, amiblight :) Sam będe go kupować pod koniec miesiąca jak skoncze remont w domu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co daje Ci matryca 120 Hz ? Jedynie do sportu, ewentualnie jak jesteś fanem teatru.

 

A ten Filip to słabizna. Panel IPS, do tego jasność według specyfikacji 400 cd/m2, więc o HDR można zapomnieć.

 

Samsung mimo kastracji ma VA oraz według specyfikacji jasność 700 cd/m2, a do tego ma śmiesznie niski input lag na poziomie 15ms.

 

Owszem Samsung poleciał w kulki, ale tak i tak to bardzo dobry telewizor w tej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie każdemu panel VA będzie pasować, osobiście TV oglądam z różnych kątów i dla mnie matryca IPS jest wskazana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież VA ma bardzo dobre kąty widzenia. Praktycznie zero odbarwień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież VA ma bardzo dobre kąty widzenia. Praktycznie zero odbarwień.

tak ? widać portale stricte testowe są w błędzie :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak ? widać portale stricte testowe są w błędzie :)

Nie znam portali stricte testowych - mam PVA na biurku. Praktycznie przy 89 stopniach nie widzę nic złego oprócz mniejszej jasność obrazu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie, zobacz w sklepie TV na matrycy VA i stań obok tego telewizora, kolory blakną momentalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mozna mieć wszystkiego, albo mozna ale za astronomiczną kwotę :D

 

srebrzenie mi nie przeszkadza, w końcu kto ogląda ciemną planszę na telewizorze ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...