Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

raafbeef

Q6600 Radeon Hd6670

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , chciałbym wymienić kartę graficzną i procesor , aby mieć chociaż te 60 fps w CS:GO.

Mój sprzęt:

Płyta główna : Foxconn N15235

CPU: Intel Pentium E5200 2.5Ghz

GPU: Nvidia GeForce 9500GT

Z tego co wiem to moja płyta główna ma socket 775

Procesor chciałem wymienic na Q6600 2.4 Ghz a karte graf. na Radeon Hd6670 2Gb.

I teraz pytanie czy wszystko będzie do siebie pasować ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do płyty to cieżko powiedzieć jaki to model-musi być jeszcze jakies inne oznaczenie zaczynajace się np.: g31, g41.

Co do karty uwazaj na to żeby nie kupic z ddr3, a z ddr5. Mógłbyś jeszcze podać jaki masz zasilacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , chciałbym wymienić kartę graficzną i procesor , aby mieć chociaż te 60 fps w CS:GO.

Mój sprzęt:

Płyta główna : Foxconn N15235

CPU: Intel Pentium E5200 2.5Ghz

GPU: Nvidia GeForce 9500GT

Z tego co wiem to moja płyta główna ma socket 775

Procesor chciałem wymienic na Q6600 2.4 Ghz a karte graf. na Radeon Hd6670 2Gb.

I teraz pytanie czy wszystko będzie do siebie pasować ?

zapomnij o "kładzie" na tej płycie.... pozbądź się całości i przesiadka na h61+i3 2120

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Foxconn N15235" to NIE JEST oznaczenie płyty głównej.

Program CPU-z + zakładka "Mainboard", najlepiej zrób screenshot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do płyty to cieżko powiedzieć jaki to model-musi być jeszcze jakies inne oznaczenie zaczynajace się np.: g31, g41.

Co do karty uwazaj na to żeby nie kupic z ddr3, a z ddr5. Mógłbyś jeszcze podać jaki masz zasilacz.

dokladnie Foxconn N15235 G31MX

 

zapomnij o "kładzie" na tej płycie.... pozbądź się całości i przesiadka na h61+i3 2120

nie chce zmieniać płyty , dopiero co ram wymieniłem do nowej płyty nie będzie pasował zależy mi tylko na procku i karcie graficznej.

 

Co do płyty to cieżko powiedzieć jaki to model-musi być jeszcze jakies inne oznaczenie zaczynajace się np.: g31, g41.

Co do karty uwazaj na to żeby nie kupic z ddr3, a z ddr5. Mógłbyś jeszcze podać jaki masz zasilacz.

a zasilacz to : Delta GPS-400AB A1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaa, teraz to co innego... myślałem, że to oemik na 945... do g31 możesz kładzika wkładać... może napisz, ile masz na modernizację?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko stare i nie ma sensu inwestować jakichkolwiek pieniędzy. Pierw zmiana platformy tym bardziej ,że wszystko jest teraz taniutkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaa, teraz to co innego... myślałem, że to oemik na 945... do g31 możesz kładzika wkładać... może napisz, ile masz na modernizację?

Nie chcę dużo płacić , myślałem nad używanymi częściami na karte graf i procesor 200-250zł (używane części)

 

Wszystko stare i nie ma sensu inwestować jakichkolwiek pieniędzy. Pierw zmiana platformy tym bardziej ,że wszystko jest teraz taniutkie.

nie chce żadnego kosmicznego procesora , karty graf czy płyty tak jak mowilem wystarczy mi 60 fps w cs:go.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ddr5 są oczywiście lepsze (szybsze, mniej prądu pobierają , . . )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ddr5 są oczywiście lepsze (szybsze, mniej prądu pobierają , . . )

dziękuję bardzo wszystkim za odpowiedzi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Jednak nie nazywałbym składek (ZUS, NFZ) podatkami. Można mówić o kosztach pracy, ale jednak ich naliczanie czy przeznaczenie jest inne i nie mieszajmy pojęć.
    • Witam, pytanko mam, A320 Fenix, brak u mnie strzałek góra/dół przy pokrętłach mam tylko łapkę, tak ma być czy coś nie tak jest?
    • Podpierałem się nie jakimś liptonem bo podstawowa zasada jest taka że jutjuberom nie wierzymy gdyz mówią to za co dostaną pieniądze tylko: a: informacjom z paru źródeł że z zasady matx mają gorsze sekcje zasilania niezależnie od marki (więc jedynym argumentem za kupnem plyty matx jest ilość miejsca w obudowie, domu) b: wiedzy sprzed lat o czym już pisałem. Zawsze na początku jakiejś podstawki ludzie polecają asrocki bo są tanie, później polecajki zmieniają się na normalne płyty w stylu msi gigabyte czy Asus. Może moje uprzedzenie jest błędne ale ASRock kojarzy mi się z takimi płytami ECS (ciekawe czy ktoś pamięta to barachło) które byky dobre bo były tanie i na tym się ich wspaniałość kończyła. 2-3 lata i kondensatory sie wylewały, zaczynały się restartu i bsody z dupy.  Oczywiscie nie jestem super znawca i fachowcem dlatego nie idę w zaparte że ASRock to barachło, natomiast twierdzę że 350zl dziś to nawet nie jest pełny bak paliwa więc wydaje mi się głupotą nie dołożyć takich pieniędzy do płyty lepszej firmy. Natomiast znów, NAJWAŻNIEJSZE żeby osoby które czytają ten post nie brały jako pewnik polecajek jutjuberom, polecajek na forach tylko uzyly głowy, zebrały informacje i wybrały produkt który DLA NICH będzie najlepszy.  Ja nigdy nie kupuje najtańszych produktów bo z zasady co tanie to drogie i co tanie to kiepskie i nie uwierzę ze takie tanie płyty główne (tanie porównując do innych marek) będą takie same jakościowo.     
    • Tutaj masz listę oficjalnych sklepów i keyshop'ów. Ja kupiłem tą grę w GameBillet.
    • Masz rację. Spojrzałem na datę testu "premierowego" na jednym z portali co nie oznaczało premiery karty. Faktycznie w czasie górki krypto wiele kart było testowanych ze sporym poślizgiem na części portali. Doszła do tego siła sugestii czyli RX 6700 którego posiadam debiutował w 2022 i obligatoryjnie założyłem że RX 6600 też🥵
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...