Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzyn

Pad do Rocket League (KABEL)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuję pada (głównie do Rocket League, a właściwie tylko do niego).

Czego wymagam? Żeby był przewodowy na usb. Byłem zdecydowany na 360, ale na Morelach nagle postanowił zniknąć, akurat jak chciałem zamówić.

Większość mówi, że bezprzewodowy to wygoda, a dla mnie wręcz przeciwnie, bo przed komputerem i tak siedzę na fotelu, a wymieniać co chwilę baterię, to też dla mnie głupota. Chciałem kupić pada do 150, ale przez to że 360 uciekł, to teraz ciężko go gdziekolwiek kupić, w jakimś popularnym sklepie, więc chyba muszę zwiększyć budżet do 200?

 

Jedyny dobry wybór to XONE na USB za ~190? Czy jest coś innego w przedziale 150/200 do polecenia? Wolałbym coś 'firmowego' niż jakiś noname.

Z góry dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przewodowy to tylko starszy do 360. Podłączanie tego od One przewodem microUSB to proszenie się o kłopoty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros

A jakie niby kłopoty?

Podłączałem nie raz pad od xone do kompa i nie widziałem żadnych kłopotów. Wtykam wtyczkę, włączam grę i działa.

Ja tez preferuje pady na przewodzie bo jest lżejszy i nie muszę się bawić z ładowaniem.

Pad od xbos 360 jest dużo gorszy do tego od Xone. Szukaj od xone za 150zł.

Czasem są w dużych sklepach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xone za 150? W każdym sklepie to 190-200. Za ok 150 to właśnie od 360 są na baterie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego problemy?

Bo jakiś kretyn wymyślił, że będzie tam gniazdo microUSB, zamiast miniUSB. Strach tego używać bo się rozleci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros

tu jest taniej.

Mój link

 

ale jak możesz osobiście w morele to lepiej bo odpadają koszta wysyłki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym zamawiał pada z morele, to i tak płacąc przelewem bym miał za darmo wysyłkę chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...