Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

psychics

asus gtx1050

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwne,na alle... "sprzedaż zakończona" hmm... a na OLX dalej na sell Mój link

ehhh... kombinatory i naciągacze,nie mam tu na myśli "psychics" ale "tamtego"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego pytałem autora czy to jego bo moze poza alle chcial pchnac taniej, ale wyglada na to że to tylko złodziej zdjęć i przewał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie,ktoś "fotki" zapożyczył i szuka jelenia,ale poszło do moderów,niech sprawdzą,szkoda żeby jakiś "dzieciak" dał się "naciągnąć".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to zwykły tzw. janusz biznesu: kupił na olx za 350zł a odsprzedał na allegro za 425zł - prowizja + droga paczka, czyli ma jakieś 70zł na czysto. Nie róbmy więcej offtopu.

Chociaż kto wie, może wałek skoro gość z olx twierdzi, ze aktualne

przed chwila ogłoszenie zniknęło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dla czego nadal chce ją sprzedać jak już została sprzedana? ta za 350 jest dalej na sell,to czegoś tu nie rozumiem,foty identyczne.

edit: mowa cały czas o "gościu" z olx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale burza, oczywiscie to nie ja xD

 

ja sprzedaje tylko i wylacznie poprzez allegro

 

Jestem jej pierwszym włascicielem, paragon jest pokazany,kupiłem ją osobiście w Bytomiu, okolo 8km od mojej miejscowości, więc prosze nie robic gównoburzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ilu sherlockow od razu :E szok mentalnosc rodaków i rozumu poziom hard :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ilu sherlockow od razu :E szok mentalnosc rodaków i rozumu poziom hard :E

 

 

ano, wracam z pracy sprawdzam maile, forum a tu takie dialogi....ze janusz biznesu itp hehe xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogłeś trochę poczekać, aż się rozkmina szerloków rozwinie. Nie zdązyli jeszcze przybyć specjaliści od "gdzie by tu to zgłosić" a Ty uciąłeś zabawę. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ano, wracam z pracy sprawdzam maile, forum a tu takie dialogi....ze janusz biznesu itp hehe xD

ja tu juz nawet jak cos wystawiam na lolegro nie podaje tutaj linku bo po co sie szarpac z osobnikami co internety dostali i umieja z nich korzystac :E towar zawsze mam w swietnym stanie,dobrze opisany,kilka dyszek taniej niz na lolegro i schodzi w 1-2dni bez anternetowych fachowciów.czasem sie nawet zdarzy ze kupujacy zadzwoni po kilku dniach i w bardzo mily sposob podziekuje za ladny sprzet w dobrej cenie.a tutaj jestes zdrajca i oszustem :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba mamy problem.

Kupiłem tą kartę z ogłoszenia OLX :P

Ciekawe...

Raczej tak bo na różne sposoby proponowałem gościowi spotkanie osobiste lub sprzedaż poprzez Allegro, odpowiedzi były dość absurdalne i tak się wił i wił w swoich "wyjaśnieniach" :E

Tak czy siak zobaczymy co będzie, ja bym nic od niego nie kupił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja karta dziś sprzedana i jzu wysłana, ciekawe ile jeszc ze sztuk koleś próbował sprzedać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem kartę i gość usunął konto. Wchodzę na PCLaba w zakładkę sprzedaż i widzę takie cuś. Wyobraź sobie moje zdziwienie :E

Nie chce też podać numeru telefonu, mówi że karta wysłana. Coś wątpię ale czekamy :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem kartę i gość usunął konto. Wchodzę na PCLaba w zakładkę sprzedaż i widzę takie cuś. Wyobraź sobie moje zdziwienie :E

Nie chce też podać numeru telefonu, mówi że karta wysłana. Coś wątpię ale czekamy :E

Za pobraniem czy puściłeś do niego przelew?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakim trzeba być bezczelny człowiekiem żeby ukraść zdjęcia i kogoś oszukać na kasę, próbując zmylić trop..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

numer konta chyba wystarczy żeby dostać dane odbiorcy, chociaż moge sie mylić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...