Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

bungar

Nie rozpoznano urządzenia USB

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od kilku dni mam problem. Mam podłączony do laptopa dekoder pod usb, dokładnie mediatech MT4167. Do tej pory działał bez zarzutu, jednak od kilku dni, pojawia mi się komunikat "Nie rozpoznano urządzenia USB" i tv nie działa. Są momenty kiedy działa dobrze, jednak często wyskakuje ten komunikat. Oczywiście reianstalowałem sterowniki, lecz to nic nie pomogło, zaktualizowałem tez generic hub USB. W menedżerze urządzeń we właściwościach widnieje cos takiego:

Nie rozpoznano urządzenia USB(resetowanie portu nie pomogło)

Stan urządzenia:System Windows zatrzymał to urządzenie z powodu zaraportowanych problemów. (Kod 43)

Ma ktoś jakiś pomysł co jeszcze zrobić, czy możliwe, żeby ten "dekoder" się cos psuł, jednak wydaje mi się, że raczej nie, gdyż jak już załapie to działa bez problemu. Będę wdzięczny za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywal sterownik i wszelkie oprogramowanie do karty, wywal urządzenie z menadżera urządzeń, uruchom ponownie kompa bez wpinania karty. Po ponownym uruchomieniu zainstaluj wszystko ponownie w miarę możliwości podpinając do innego USB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...