Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

marakonek

Windows 10 - zwiesza się po wybudzeniu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Zawsze radziłem sobie sam z jakimikolwiek problemami ale ten mnie przerasta więc... zdecydowałem się poprosić o pomoc na forum!

 

Zacznę od tego, że byłem/jestem fanem windows'a 7 ale jakoś podkusiło mnie przejść na 10tke, który jest całkiem niezły ale mam wrażenie że ma sporo błędów.

 

Do rzeczy. Zaktualizowałem poprzez system z WIN7 na WIN8 wszystko chodziło cacy aż do dnia gdy wywaliło mi prąd i na pare minut i system już ponomwnie nie wstał. Nie chciał wejśc w tryb awaryjny ani w żadne cudeńko Microsof'u. Na szczęście odpaliłem stary komputer i zrobiłem backup z dysku a następnie wgrałem system od nowa poprzez ich opcje (niebieski ekran przy starcie - nie pamiętam dokładnie nazwy).

 

Po tym wszystko hula ale jest jeden problem, który dla mnie jest ogromnym. Jak wejdę sobie w tryb uśpienia, nie ważne czy na 5 minut czy na 12 godzin to po wybudzeniu po paru minutach kółeczko koło kursora, system zawieszony, niby jeszcze chwile poklikam po programie który jest odpalony ale za chwile jest totalny zwis i nis nie zrobię, tylko restart.

 

Jest w stanie ktoś pomóc? Czego potrzebujecie?

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może brak wsparcia sterownika graficznego dla trybu uśpienia w Windows 10? Próbowałeś go zaktualizować? Poza tym jaki układ graficzny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może brak wsparcia sterownika graficznego dla trybu uśpienia w Windows 10? Próbowałeś go zaktualizować? Poza tym jaki układ graficzny?

 

Grafike mam GTS 450, aczkolwiek przed przeinstalowaniem Windowsa nie miałem takiego problemu i wszystko śmigało jak należy, a grafika i sterownik był ten sam.

Jak można sprawdzić czy mam sterownik bądź wsparcie do sterownika graficznego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...