Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kryndor

jak zmusić ducha do wyjawnienia swojej tożsamości

Rekomendowane odpowiedzi

dzień dobry,

piszę opowiadanie rekreacyjnie i może macie jakieś kreatywne propozycje jak zmusić ducha do wyjawnienia swojej tożsamości. Mowa tu o dybuku- duszy, która przejmuje kontrolę nad innym człowiekem i jedynym sposobem by ją wygonić jest sprawienie tego, by wyjawił tożsamość poprzedniego właściciela.

możecie traktować to jak zabawę i różne ekstremalne pomysły wymyślać, chodzi o to ,by jakieś wyzwanie do pisania było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k

Przypomnienie odczytywania listy obecności ze szkoły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a może po prostu grzecznie go o to poprosić? Po co od razu zmuszać? Najpierw trzeba spróbować dyplomatycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może zaprosić opętanego delikwenta na seans spirytustyczny ?

po paru głębszych się wygada...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha, no seans spirytustyczny jak na razie wydaje się najlepszą opcja[ rzecz dzieje się w średniowieczu]

potem wam napiszę mój pomysł, myślę, że laczki wam powypadają z nóg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to ty piszesz opowiadanie czy my mamy napisać za ciebie? Dostaniemy % jak zaczniesz na nim zarabiać czy możemy wysłać pozew o plagiat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki znowu pozew o plagiat. Napisałem że piszę sobie opowiadanie rekreacyjnie, czyli dla siebie, stąd chciałem poprosić o najbardziej absurdalne pomysły, żeby jakieś wyzwanie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki znowu pozew o plagiat. Napisałem że piszę sobie opowiadanie rekreacyjnie, czyli dla siebie, stąd chciałem poprosić o najbardziej absurdalne pomysły, żeby jakieś wyzwanie było.

A my tego nie wiemy, a jak za 5 lat wydasz zbiór opowiadań? Wyzwaniem jest wymyślenie rozwiązania samemu, a nie zapytanie kogoś o gotowca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, mało to uczciwe. Ta książką to z całą pewnością będzie HIT, a kiedy będziesz już sławny i bogaty to zapomnisz o nas - maluczkich forumowiczach którzy pomogli Ci wspiąć się na szczyty popularności.

 

I nie pisz że to tylko opowiadanie na własny użytek. Historia pokazuje że wydawcy/spadkobiercy sławnych pisarzy potrafią wydawać nawet stare i nieukończone rękopisy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musze sie go o nic pytac. Sam mi juz powiedzial ze nazywa sie Patrick Swayze

 

 

:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A my tego nie wiemy, a jak za 5 lat wydasz zbiór opowiadań?

Premiera książki kryndora = Half Life 3 :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera książki kryndora = Half Life 3 :E

 

Na prawdziwy HIT czeka się długo. Za to jak wyjdzie to nam laczki z nóg "powypadają".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ten film ma wspólnego z tematem bo nie wiem. Jeśli pytacie o moja książkę to jestem przekonany że będzie to bomba. Bomba atomowa która okaże się rewolucja na rynku. Długo czekacie, bo wielkie dzieła rodzą się w bólach. Ale to tyle, wróćmy do tematu, przepraszam za te dygresje ale sami zaczeliscie o niej pisać. Na resztę pytań odpowiem na pw gdyż ten temat nie jest od tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszesz sobie rekreacyjnie bo książka już napisana, czy tak w przerwach w poważnym pisaniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przerwach w poważnym pisaniu. Tak jak piłkarze nie grają samych meczy w piłkę tylko maja treningi gdzie grają np w dziada itp

Jak czasem czuje ze ciężko coś dalej pisać, to rekreacyjnie pisze co innego by nie wyjść z formy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ten film ma wspólnego z tematem bo nie wiem. Jeśli pytacie o moja książkę to jestem przekonany że będzie to bomba. Bomba atomowa która okaże się rewolucja na rynku. Długo czekacie, bo wielkie dzieła rodzą się w bólach. Ale to tyle, wróćmy do tematu, przepraszam za te dygresje ale sami zaczeliscie o niej pisać. Na resztę pytań odpowiem na pw gdyż ten temat nie jest od tego

 

To, że ciągle łamiesz 2 punkt filmiku (4:15), co widać wyraźnie w tej wypowiedzi. Połowa filmu jest zresztą o wykorzystywaniu pomysłów a la te duchy.

Nie wiem jaki sens mają tematy, które wciąż zakładasz, skoro ignorujesz wszystko, co ludzie w nich piszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...