Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

sabuk2

Płyta pod Ryzen 5 1600 + Przyszłość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam zamiar zakupić Ryzena 5 1600 z płytką X370 (na przyszłość).

Zastanawiam się nad trzema modelami:

1. Msi X370 SLI PLUS

2. MSI X370 Gaming PLUS

3. MSI X370 Gaming PRO

Która z tych modeli będzie najlepszym wyborem?

Wybór musi być w tych trzech.

Na przyszłość :hmm: ? Co to dla Ciebie znaczy? Dla ryża 6 rdzeniowego spokojnie starczy z zapasem większość chłodzonych płyt b350, np. pcmate z mojej sygnatury.

Widzę o dziwo, że

https://www.morele.net/plyta-glowna-msi-x370-gaming-plus-x370-sata3-ddr4-usb3-1-gen-2-atx-7a33-011r-1235733/

i

https://www.morele.net/plyta-glowna-msi-x370-gaming-pro-x370-ddr4-sata3-usb-3-1-gen-2-atx-7a33-007r-1222532/

 

są tańsze niż B350 proc carbon- wybierałbym przy aktualnych cenach jedną z powyższych( ta która ładniej dla Ciebie wygląda :D )- serio, no chyba że któraś ma więcej USB, ale to sam obczaj ;)

Wszystkie płyty MSI X370(oprócz titanium) i b350 pro carbon mają taką samą konstrukcję(ten sam VRM), różnice między tymi płytami to wygląd zewnętrzny i obsługa SLI na x370 ;)

Właśnie samemu obczaiłem te dwie po 499zł, mają tyle samo wyjść USB :lol2: , mnie się bardziej podobna x370 gaming pro, ładniejszy design i "wewnętrzna" maskownica portów I/O (bo to chyba nie jest nawet przedłużenie radiatora VRM)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź. Wziąłem gaming pro. Różnica w stosunku do B350.. Carbon jest taka, że ma alc 1220. Osobiscie różnicy między alc892 a 1220 nie słyszę.

Przyszłościowe czyli pod ryż 2(moze działać lepiej).

Teraz mam problem taki : o 15:40 zapłaciłem przelewem błyskawicznym eCard z bliskie w morele nadal o18:15 mam "trwa przetwarzanie płatności." nie wiem czy mam się niepokoić, czy to normalne.

+carbon ma tylko 4sata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź. Wziąłem gaming pro. Różnica w stosunku do B350.. Carbon jest taka, że ma alc 1220.

Przyszłościowe czyli pod ryż 2(moze działać lepiej).

 

-Ale nie musi :E .Piszę to dla każdego, nie tylko dla autora ;) chodzi mi o to, że nie widzę do tego żadnych podstaw, że będzie różnica na Ryz2 pomiędzy b350, a x370, czy a320. Odnoszę po prostu wrażenie, już któryś raz, że "jeśli coś jest droższe, to musi na pewno być lepsze!" :D

Ale to tak na marginesie. Na dzień dzisiejszy gaming pro to dobry wybór w tym segmencie cenowym ;)

 

 

Osobiscie różnicy między alc892 a 1220 nie słyszę.+carbon ma tylko 4sata

-To są już dodatki, ja głównie zwracam uwagę na OC ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie drogo, w dodatku drogie płyty jak to juz bywa. Zobaczymy co to będzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...